2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جوریه؟خوشمزه اس؟

آره من ک خوشم میاد...برنج میپزم آبکش میکنم..هویچ رنده میکنم با پیاز تفت میدم و ادویه بعد لاب لای بزنج میزارم دم بکشه بعضیا گوشت مرغ هم ریش ریش میکنن باش.گگ

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2720

زن که باشی ؛ •••

اگریک شب را از سردرد یا ناراحتی تاصبح بیدار ماندی

کمی شرایط سخت است...

مثلا بعدازساعتهایِ بی خوابی و کِسالتت نزدیک ظهر چشمانت گرمِ خواب می شود

اما میانِ خواب و بیداری یادت می افتد لباس ها را نشُسته ای ، با زحمت چشمانت را باز میکنی و رویِ پا می ایستی ، لباسها را می شویی و همانطور که کنارِ ماشینِ لباسشویی ایستاده ای و باهمان چشمانِ خمارِ نیمه بازت به چرخش لباس ها خیره شده ای یادت می افتد باید برایِ شام فکری کنی

به سمت آشپزخانه می روی ... درب یخچال را باز میکنی خمیازه ای می کشی ، مواد اولیه ای که برای پختن غذای مورد علاقه ی همسر یا فرزندت لازم است بر میداری ، باهمان حالت خواب آلود مشغول تدارک خوراکی برای شام میشوی...

در این مرحله از شدت خواب و خستگی، چشمانت تارمیبیند وهرچند دقیقه یک بار باید اشک هایِ بی خوابی ات را پاک کنی تا بهتر ببینی که داری چه می کنی ، مبادا نمکِ غذایت کم یا زیاد شود !

قابلمه را روی اجاق میگذاری، درحینِ روشن کردنِ شعله هایِ اجاق ، در دلت می گویی ؛ میتوانم شعله را کم کنم و کمی دراز بکشم ، تا سردرد و بی خوابی ام قدری التیام یابد ...

اما گرد و غبارِ روی پیشخوان ، توجهت را جلب می کند ،

دستمالی به دست می گیری تا همه جارا تمیزکنی ... حینِ گردگیری، یادت می فتد که باید جارو هم بکشی ...! شاید بعد از آن بشود کمی بخوابی ...

گردگیری تمام میشود ... باهمان حالتِ خواب آلود و بی حال و بی رمق به سراغ جارو میروی

روشنش میکنی وبه هرجان کندنی هم شده تمام خانه را مرتب میکنی ...

درحالتی که به سختی روی پایت ایستاده ای، تمام اطراف را براندازی می کنی ... پیش خودت می گویی کارها تمام شد ... با لبخندِ رضایتی در اوجِ خستگی می روی روی مبل تا کمی دراز بکشی ...

ناگهان صدای زنگِ در ، مانع از بستنِ پلک هایت می شود ... فرزندت از مدرسه برگشته است...  باید غذایش را گرم کنی و بعد هم بالای سرش بنشینی تا  مبادا تکالیفش را اشتباه انجام دهد ... حواست هم باید باشد که ازخستگی ، بی حوصله نباشی ...

مهم نیست چقدر خسته ای و چقدر خوابت می آید ...

مهم نیست دیشب را نخوابیده ای ...

حتی سردرد یا احتمالِ بیمار شدنت هم مهم نیست...

همسر و فرزندت ،نیاز به رسیدگی و آرامش دارند!

••این فقط یک سکانس خیلی خیلی کوتاه از زندگی یک زن بود

زن که باشی؛برای خودت زندگی نمی کنی ...

زن بودن سخت است ...

مادر بودن،خیلی سخت تر ...!••

2714
این ظلمو نکن 😂😂😂😂 بابا معده ی ادم نمیکشه ی غذارو صب تا ضب بخوره .رحم نداری مگه 😢😢😢😢

😅😅😅خسته کنندس هی پای اجاق باشم اونم با۲تا بچه😅..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
آره من ک خوشم میاد...برنج میپزم آبکش میکنم..هویچ رنده میکنم با پیاز تفت میدم و ادویه بعد لاب لای بزن ...

من چند روز پیش درست کردم با گوشت چرخ شده خوشمزه تره.هویج هم باهاش تفت میدم و یه کوچولو ابلیمو میریزم شیرینیشو بگیره.ادویه پلویی میزنم و لابلا برنج میزارم. خیلی خوشمزه میشه😋

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2706