2726
عنوان

خانوما در چه حالین ناهار چ میزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 174 پست

دراز کشیدم رو تخت خونه رو باید جارو بکشم یکم مرتب کنم  ناهارم میخام ماکارونی بزارم شوهرم معلوم نیست ظهر بیاد یا نیاد 😝😀 دارم فک میکنم به کلی پول نیاز دارم خدا بهم بده زود زود 😘😍

مرسی گلی شاید یوقت تاپیک زدم  ولی یه سوال کلی میپرسم  اگه ینفر انچنان بهت حسادت کنه که ب ...

والا من خب اول سعی میکردم ثابت کنم ک نگفتم ولی اگ میدیدم نمیشه و اوناهم پروان میگفتم اصن گفتم خوب کاری کردم از زندگیم مینداختمشون بیرون یا دیگ کلا بیخیال میشدم 

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا من خب اول سعی میکردم ثابت کنم ک نگفتم ولی اگ میدیدم نمیشه و اوناهم پروان میگفتم اصن گفتم خوب کا ...

منم کذاشتمشون کنار چون واقعا نمیخواستن باور کنن 

ولی حالا هرجا پامیشن میشینن از من بد میگن 

یا مثلا یکیو‌میبینن‌الکی بهش میگن فلانی پشتت یه حرفایی میزنهههه

و واقعا گاهی میبینم یکی پولوس شده برام و من باید ثابت کنم نگفتم!!!!!!! همم فامیل!! 

هرجام عروسی معمونی میشه میبینمشون اعصابم بهم میریزه کلا عین خوره داره جونمو میخوره که اینا با من همچی کردن و راست راست میگردندو منو خرابم‌میکنن 

منم اگه بخوام میتونم پشت دختر خودش حرف بزنم و بدگویی کنم ولی من از خدایی میترسم که هوای اونا رو داره نه من ! 

بجای اینکه خدا حقمو ازشون‌بگیره فقط بلا میاره سر من بچه دو ماهمم سقط شد از بس بخاطر اینا غصه خوردم 

اصن زندگی برام تنگ اومده خیلی 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
منم کذاشتمشون کنار چون واقعا نمیخواستن باور کنن  ولی حالا هرجا پامیشن میشینن از من بد میگن&nbs ...

خدا اینجور موقع ها کاری نمیکنه عزیزم ولی ایشاالا هنه میفهمن اونا کینو چه کارایی کردن 

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃

منم ديشب ساعت ٩اومزم خونه ظرفارو شستم گازو نميز كردم گردگيري كردم جارو طي زدم للاسارو جمع كردم انداختم تو ماشين بعدشم خوابيدم

الان هيچكار عقب افتاده اي ندارم

ناهار اش رشته و سوپ شير داريم كه ميخوريم با بابام

خدا اینجور موقع ها کاری نمیکنه عزیزم ولی ایشاالا هنه میفهمن اونا کینو چه کارایی کردن 

شاید روزی خدا جوابشونو‌بده 

ولی من‌با غرور شکستم چکار کنم 

روزی نیس بهشون فک‌نکنم‌اون انگشتایی که سمتم دراز شد که‌تو‌مریضی تو‌روانی هستی که پشت ابنو و اون حرف میزنی و چه بدتر که داییت اینارو بخاطر حمایت از زن بد کارش بگه

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...

الان ظرفا رو شستم اومدم رو صندلیم تاب میخورم

خونه هم طبق معمول بهم ریخته...

نهارم از دیروز چلو جوجه دارم و یه پیمانه هم برنج کته میکنم میزنیم بر بدن😋

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
گوشت بوقلمون گرفتم برا اولین بار میخوام درست کنم نمیدونم چی باهاش درست کنم و چجوری درس کنم نمیدونم چ ...

اگه ميتوني چرخكن كتلتش عالي ميشه تابه اي هم همينطور

قرمه سبزي و كرفسشم عالي ميشه

چهارساعت طول ميكشه

2706