2733
2734
عنوان

شما باشید چیکار میکنید😥🤔

131 بازدید | 18 پست

فرض کنید ۳۰۰ میلیون پول دارید ک کل سرمایتونه و قراره تموم ایندتون با این پول ساخته بشه 

حالا همسرتون کار درست و حسابی نداره و تو یه کار خونه چوب بری  کار میکنه ک درامدش خیلی کمه مثلا ماهانه ۱۵۰۰۰۰۰هزارتومان و بیمه هم دارید و شما در صدد تغیر شغل هستید 

خونه ندارید و ماشین هم ندارید و هیچ سرمایه ای دیگه ای هم ندارید با این پول چیکار میکنید ک ب همه ی این ها برسید 

شما جواب بدید من میخونم ممنون خانمای گل🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه باهش یه کار پردرآمد میزنم

بقیه شن میزارم بانک که وام بگیرم

وام که گرفتم باهاش خونه میخرم

ماشینم بینابین این زمان میخرم

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲
2728

خونه میخرم و خودمم میرم سر کار چون تو این خراب شده خونه نداشته باشی نمیتونی با ۳۰۰ تومن کاری پیش ببری خونه بخر و اون کرایه ایی که به خونه میدی رو چن ماه پس انداز کن و یه کاری مثل خیاطی عروسک دوزییه چیزی که رو بورسه انجام بدهو بفرو اولش سخته اما ناممکن نیس

2738
با ۳۰۰ تومن؟😮😮😮

آره میشه آپارتمانهای کوچیک 50 متری خرید تو شهرستان تهران امکان نداره.... این دیگه چه اسم کاربری گذاشتی😱

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️
آره میشه آپارتمانهای کوچیک 50 متری خرید تو شهرستان تهران امکان نداره.... این دیگه چه اسم کاربری گذاش ...

تو شهرستانم نهایت یکی بخره بقیشم سرمایه کنه البته به قوله شما شهرش مهمه این اسمم واسم نوستالژیه 😂😂

2706