2726
عنوان

کلاس موسیقی بچه ها. تبادل نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 4156 بازدید | 93 پست
دختر من از 7 سالگی میره کلاس پیانو.... الان حدود سه ساله... گاهی وقتها تنبلی میکنه ولی من کمی سخت گی ...

از ۷سالگی مستقیم رفت پیانو یا از کلاس های مقدماتی شروع کرد

کاش میشد؛همچواواز خوش ی دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد
یه جا خوندم دلیلی که بزرگسالان موسیقی رو نیمه کاره رها میکنن اینه که والدین سخت گیر بالاسر شون نیست ...

خیلی تلویزیون دوست داره کلافم میکنه

دخترهای عزیزم خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم. سلامت باشید خودت و دخترت.  ولی بچه ها وقتی ببینن مادر و پدرشون دنبال علایق خودشونن خیلی ...

درسته حرفت عزيزم.يكمي حال روحيم الان خوب نيس تمركز ندارم.يكمي بهتر شم سعيمو ميكنم برم خودم

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
ترمشون یه ماهه اس یا سه ماهه?

نمیدونم فقط میدونم سه ماهه نیست

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
از ۷سالگی مستقیم رفت پیانو یا از کلاس های مقدماتی شروع کرد

نه با مشورت مسئول آموزشگاه از اول رفت کلاس پیانو گفت چون 7 سالشه دیگه کلاس اُرف بچه ها به دردش نمیخوره و الان راحت میتونه پیانو  یاد بگیره.. ماهم طبق گفته اون عمل کردیم

نه با مشورت مسئول آموزشگاه از اول رفت کلاس پیانو گفت چون 7 سالشه دیگه کلاس اُرف بچه ها به دردش نمیخو ...

عه چه خوب بعدقبل اینکه بره پیانوچیزی بلدبود یا صفربود مث دخترمن؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
خوب بچه ها همینن دیگه. الان هم که سخت تر شده.  میشه بگی چه کتاب‌هایی تا الان کار کرده

کتاب جواد معروفی و هانون که الان کار میکنه..  پاییز طلایی.. کتاب بیر.. و نت هایی استادش خودش میده

2706