2737
2734
عنوان

کلاس موسیقی بچه ها. تبادل نظر

4171 بازدید | 93 پست

سلام. بیاید از کلاس موسیقی بچه هاتون بگید.. چند سالشونه. از کی شروع کردن.. چه سازی؟ 

تمرین میکنن؟ علاقه دارن؟، پیشرفت کرده ان؟ 

سازشون رو چه طوری انتخاب کردن؟ یا شما براشون انتخاب کردید؟ 

دختر من حدود چهار و نیم شروع کرد...خیلی زود...اونم چون بیکار بود تو خونه بردمش..الان نه سالشه‌پیانو میزنه.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
دختر من حدود چهار و نیم شروع کرد...خیلی زود...اونم چون بیکار بود تو خونه بردمش..الان نه سالشه‌پیانو ...

ممنون. تمریناتش چه طوری بود؟ راحت تمرین می‌کرد یا باید خیلی سر و کله میزدی باهاش؟ 

الان هنوز پیانو رو دوست داره؟ از انتخابش راضیه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر من حدود چهار و نیم شروع کرد...خیلی زود...اونم چون بیکار بود تو خونه بردمش..الان نه سالشه‌پیانو ...

جووون

میگم مهمه که کلاس بلز وفلوت و حتما بره؟ حس میکنم یه جور اشناییه وبازی میخوام مستقیم بفرستمش پیانو میشه به مشکل نمیخوره؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2731
جووون میگم مهمه که کلاس بلز وفلوت و حتما بره؟ حس میکنم یه جور اشناییه وبازی میخوام مستقیم بفرستمش پ ...

به نطر خودم اگه بخوام بگم..اگر سن اش کم باشه بهتره بگذرونه..

ولی تو سن بالاتر اگر نت خوانی رو یاد داشته باشه صرورتی نداره.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

دختر من 10 سالشه. یه مدت گفت میخوام پیانو یاد بگیرم.خودم یکم سعی کردم یادش بدم ولی همش دعوامون میشد. با هم نمی ساختیم. 😆بعد براش یه اپ گرفتیم به اسم simply piano با اون خودش کار کرده و تا حدی نت ها رو یاد گرفته. کتاب‌های جان تامسون رو هم داره یکم کار میکنه. دوست دارم بفرستمش کلاس. میترسم تمرین نکنه. الکی هیچی به هیچی. کلاس نقاشی و شنا هم میره یکم برنامه اش سنگین میشه

تازه باباش هم میگه پیانو خوب نیست بفرستمش فلوت. اینم میگه نه پیانو 😑 

ممنون. تمریناتش چه طوری بود؟ راحت تمرین می‌کرد یا باید خیلی سر و کله میزدی باهاش؟  الان هنوز پ ...

اره..یک زمانهایی خسته میشد...مخصوصا که دستهاش کوچک بود و گاهی به دو کلاویه به اسونی نمیرسید..ولی خودش دوست داره..

از بین سازها...پیانو خیلی زود صداش در میاد و جواب میده...

ویولن و سنتور زمان میبره و برای بچه های کوچک که کم طاقت ان سخته

2738
به نطر خودم اگه بخوام بگم..اگر سن اش کم باشه بهتره بگذرونه.. ولی تو سن بالاتر اگر نت خوانی رو یاد د ...

نت خوانی نمیدونم چیه

6سال ونیمه اس احتمالا سال دیگه بفرستمش ولی دلم نمیخواد پول خرج کلاس بلز وفلوت واینا کنم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
بچه شما چند سالشه؟ 

6سال ونیم

اره..یک زمانهایی خسته میشد...مخصوصا که دستهاش کوچک بود و گاهی به دو کلاویه به اسونی نمیرسید..ولی خود ...

بعد یه سوال دیوه

شما ارگ خریدین یا پیانو اخه پیانو خیلی گرونه

اره..یک زمانهایی خسته میشد...مخصوصا که دستهاش کوچک بود و گاهی به دو کلاویه به اسونی نمیرسید..ولی خود ...

آره پیانو نت هاش مشخصه صدا درآوردن هم که کاری نداره. ولی اینکه بتونی یه آهنگ تمیز و دلنشین ازش دربیاری خیلی سخته. 

شوهرم میگه بره یه سازی یادبگیره که بتونه با یه گروه بزنه. برای آینده اش و روابط اجتماعی و این حرفها. 

دختر من ۵ سالشه بلز میره,کلاسشون با بازی و ریتمه

هزینه اش چجوریه؟ هفته ای چندروز

بعد یه سوال دیوه شما ارگ خریدین یا پیانو اخه پیانو خیلی گرونه

من پیانو دیجیتال خریدم. البته به طور اتفاقی و شانسی خیلی ارزون پام درومد. الان یه سال و خورده ایه دارم کار میکنم. احتمالا سال دیگه همین موقع یه پیانوی آکوستیک میخرم

2706