2733
2734
عنوان

درجه حرارت پکیج

2002 بازدید | 16 پست

هوا سرد شده و حتما همه پکیج ها را روشن کردید.

سوال من در مورد درجه حرارت پکیجه.

روی حالت زمستانه درجه حرارت پکیج را روی چند می ذارید؟؟؟

من روی سی و پنج درجه می ذارم کمترین درجه است ولی بعد از دو ساعت خونه مثل حموم گرم می شه. 

اندازه پکیج با اندازه خونه متناسبه. مطمئنم. 

دوستانی که پکیجشون سرده و الان می یایید کامنت می ذارید. باید شوفاژها را هوا گیری کنید تا شوفاژها گرم بشم و درجه شوفاژها را تا آخر باز کنید تا به پکیج فشار نیاد. 

کسی خونه اش زیادی گرم نمی شه.

پکیجم ایران را دیاتوره. 

من ک همیشه خونم سرده،،،درجه حرارت دستگاه ما از روی چهل به بالا فقط داره میزارمش روی شصت دستگاه خودش خیلی گرم میشه اما خونمون مثل سردخونه هست،،،هشتاد مترم بیشتر نیس خونه  

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو شهر من اصلا از پکیج استفاده نمی شه الانم زیر کولرم با اجازت 

اهوازی😩

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
پكيج ما بوتان  زير ٤٠ نداره كه بذارمش  الان هنوز روشن نكردم  ولى گرم ميكنه خوبه&nb ...

ممنون. مال ما هم گرم می کنه. ولی برای اینکه به پکیج فشار نیاد درجه شوفاژ ها را تا آخر باز کردم. می گن باید اینجوری باشه. خونه خیلی گرم می شه. مجبورم دائم روشن و خاموشش کنم هر دو ساعت یکبار. دیشب بچه ام گرمش شده بود نمی خوابید نزدیک ساعت دو خوابش رفت من یادم رفت پکیج را دوباره روشن کنم. ساعت شش که بیدار شدگ خونه یخ کرده بود و بچه ام سرفه می کرد.

ممنون. مال ما هم گرم می کنه. ولی برای اینکه به پکیج فشار نیاد درجه شوفاژ ها را تا آخر باز کردم. می گ ...

مازمستون كه سرد ميشه 

اول شب پكيج و ميذاريم مثلا ٥٥تا يه دوساعتى حسابى گرم بشه بعد مثلا ميذاريم رو ٤٨ و ميخوابيم 

اينجورى خيلى خوبه 

مونا بلا قديم هستم ،كاربر سال ٩٤ .
2738
یعنی اول بزاریم روزیادبعدکمش کنیم منظورت اینه؟؟

یعنی شوفاژ را نباید پیچش را کم و زیاد کنی . باید تا آخر بازش کنی . چون بستن پیچش باعث می شه به پکیج فشار بیاد و پکیج خراب بشه. برای گرم و سرد کردن خونه باید درجه پکیج را کم و زیاد کنی. حتی اگه از شوفاژی استفاده نمی کنی مثلا تو حموم یا تو اتاق باید همه را باز بذاری. کامل ببندی کع دیگه خیلی به پکیج فشار می یاد

ممنون. مال ما هم گرم می کنه. ولی برای اینکه به پکیج فشار نیاد درجه شوفاژ ها را تا آخر باز کردم. می گ ...

عزیزم به جای خاموش روشن کردن پکیج یه خورده پنجره رو باز میکردی هوا عوض بشه چرا خاموش کردی که صبح خونه سرد بشه

یعنی شوفاژ را نباید پیچش را کم و زیاد کنی . باید تا آخر بازش کنی . چون بستن پیچش باعث می شه به پکیج ...

اهامنظورت تواتاقاهست ایناپیچشون بازه ماخودپکیج روخاموش کردیم 

وخدایی که بشدت کافیست
2706