2737
2739
عنوان

حالت تهو و سرگيجه در حمام

3655 بازدید | 37 پست

سلام

يه هفته ايى كه داخل حمام حالت تهو و سرگيج شديد ميگيرم بطورى كه اصلا روى پا بند نيستم! حتى ديشب استفراغ هم كردم🙊 دليلش چى ميتونه باشه!؟

تعداد رای : 4
نظرسنجی
عايا به دكتر رفتن نيازى هست؟
4
100%
يا درمان خانگى دارد؟
0
0%
خدايا شكرت😍

بابای منم ی مدت اینطوری میشه.هرچقدر اصرار میکنیم نمیره دکتر.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به خاطر بخار احتمالا قندتون میاد پایین یا اکسیژن به مغزتون نمیرسه

ابو خیلی گرم نکنین

این دفعه حتما یه ابمیوه شیرین با خودتون ببین تا اینطوری شد بخوین اگه خوب شدین معلوم میشه افت قند هست

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
مشكل خاصى دارن مثل فشار بالا يا پايين ؟ قند بالا يا پايين؟

اره عزیزم قند و چربی داره.البته بابای من 67 سالشه.شما چند سالته؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
به خاطر بخار احتمالا قندتون میاد پایین یا اکسیژن به مغزتون نمیرسه ابو خیلی گرم نکنین این دفعه حتما ...

آره قندم كه پايين هست يعنى فقط مال اونه؟ فشارمم پايين آخه تعجبم از اينه چرا قبلا اينطور نبودم🤔😢

خدايا شكرت😍
2738
اره عزیزم قند و چربی داره.البته بابای من 67 سالشه.شما چند سالته؟

من ٢٤ و اينكه خب قندم پايين اما من قبل اينجورى نبودم قندمم هميشه پايين بوده

خدايا شكرت😍
من ٢٤ و اينكه خب قندم پايين اما من قبل اينجورى نبودم قندمم هميشه پايين بوده

خب برو دکتر.تو هنوز خیلی جوونی

آره قندم كه پايين هست يعنى فقط مال اونه؟ فشارمم پايين آخه تعجبم از اينه چرا قبلا اينطور نبودم🤔😢

پس همینه عزیزم

بعضیا دیدی تا مین سونا و ....سری از حال میرن

واسه افت قند هست

حالا بازم امتحان کن تا مطمین شی

شاید بدنت ضعیف شده و واکنش نشون میده عزیزم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
حتما دكتر چى بايد برم؟

اول برو دکتر عمومی.اگه چیز حادی باشه ارجاع میده به دکتر متخصص عزیزم

2706