2733
2734

سلام .البته من خودم آسم دارم ولی چن روزه باز تنگی نفسم بیشتر شده .شبا از خس خس نمیتونم بخابم.دیونم کرده .تا خابم ببره سریع سرفه ام میگیره بیدار میشم..شما چکار میکنید چجوری دارید تحمل میکنید ؟.اسپری هامو میزنم ولی انگار نه انگار

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
من تنگي نفس تحمل ميكنم

هیچ داروی بهت نداده؟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تنگي نفس تحمل ميكنم

شما باردارید؟

2728
من تو اتاقی میخوابم که اکسیژن بیشتری داره پنجره بازه  زیر سرمو دوتا متکا می زارم  بالاتر ...

وای نه من نمیتونم.هرکاری کنم بازم نفسم تنگه..دوتا بالشت هم بزارم بازم نفسم تنگه صدا خس خس میده سینم دیونم کرده.تا ماه هشتم بارداری اینجوریم..بارداری قبلیم بستری شدم سه روز.