2703
2553

برو بده بیرون بگو واست برنامه های ضروری مثل مرور گر و فیل تر شکن و پخش فیلم و رو نصب کنن بعدم بشین باهاش ور برو تا یاد بگیری دیگه!اموزش نمیخواد

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کار کردن باهاش کاری نداره.ویندوز چند نصب کردی روش اسی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2456
ديگ دوره اموزش مجازيه از اينترنت استفاده كن برا اموزش بجاي ك بياي تو ني ني سايت😁😁😁😁ًخخخ

😂😂اتفاقا گشتم چیز خاصی پیدانکردم اگ ادرس سایتی داری بفرست لطفا

hp,کتاب اموزشی کار باکامپیوتر رو خریدم...بابد جدابخرم یا باهمون کارم راه میفته

مبارکت.ویندوزی نصب کن ک راحت باشه کار باش.اره کافیه.بستگی داره بخای چ نرم افزاری روش نصب کنی.

2714
حالا اونقدرام پولدار نیستم...دسته دو خریدیم ۳تومن

مبارکه.

نزار شارژش ۲۵ درصد بیاد پایین.

زود زود هم خاموش و روشن نکن

ضربه نزن

کتابچه داره با شکل تو گوشیت از ذخیره کن از بازار دانلود کن

مرسی عزیزم😘،ببین وای فای نداریم میتونم از طریق نت گوشیم  اینترنت شو ب راه کنم و تل و وات ساپمو ...

بله عزیزم باید هات اسپات کنی....تو تنظیمات گوشیت اگه اندروید باشه برو قسمت بی سیم و شبکه ها...بعد اتصال به اینترنتی با تلفن همراه رو باز کن ...اتصال اینترنتب از طریق بلوتوث رو روشن کن....بعد بلوتوث لپ تاپت رو روشن کن کلیک کن روش ....برو رو اسم گوشیت و گزینه connect to network رو بزن

مبارکت.ویندوزی نصب کن ک راحت باشه کار باش.اره کافیه.بستگی داره بخای چ نرم افزاری روش نصب کنی.

😶😶😶😶😶ببین فروشنده ویندوز رو روش نصب کرده...حالا  این برنامه ای ک تو میگی چی هست؟

نمیدونم....فروشنده نصب کرد😟 چجوری بفهمم چنده؟😁

خب لب تاپ روشن میکنی ویندوز میاد بالا معلوم میشه دیگه.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

منم hp دارم.بالای ده سال این لب تاپم دارم.عالیه واقعا برندش

مرسی عزیزم😘،ببین وای فای نداریم میتونم از طریق نت گوشیم  اینترنت شو ب راه کنم و تل و وات ساپمو ...

فایده نداره بینهایت استفادت از گوشی منتقل میشه به اون 😂😂ازببین برنامه نویسی و اینارو باید کلاس بری بقیشو مثلا استفاده از وای فای گوشی برای لپتاپ بزن تو گوگل میاره کم کم با سرچ یاد بگیر من خودمم همینجوری پیش رفتم😅

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2706