2726
عنوان

برخورد صحیح یک عروس با خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 6787 بازدید | 84 پست
والا من الان ماموریت هستم .. چون شاغلم  دایما نیستم در خدمتتون ... اما تایم ناهارم خالیه خدمت م ...

💌زن بودن با تمام زيباى هايش خيلى سخت است...

خصوصا اگر شاغل باشى و آرزوهاى بزرگ هم براى زندگى ات داشته باشى...!

💌فاصله مرد و زن بودنم "درب" خانه است...
موقع ورود و خروج جنسيتم عوض ميشود...
در بيرون از خانه شبيه مردها ميشوم، مثل آنها نگاه ميكنم و حتى حرف ميزنم!

💌روزها مرد ميشوم و شب ها زن ، چقدر ايفاى اين دو نقش كنار هم سخت است خصوصا كه بخواهی هر دو را به بهترين شكل ايفاى نقش كنى...

صبح ها زودتر از همه بيدار شدن و شب ها ديرتر از همه خوابيدن.... عشق ميخواهد عشق......

به افتخار همه بانوان شاغل كه با عشــ♥️ـــق زندگى ميسازند👏👏👏
🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رابطم با خانواده همسرم از همون اوایل به دلایلی سرد و خشک بود 5 ساله قطع ارتباطم چندوقت پیش رفتیم ...

اولا جسارتا به نظر من تا جایی که میشه در شرایط بد باید رابطه رو به حداقل رسوند و سطحش رو کاهش داد اما قطع رابطه درست نیست در اکثر موارد . در مورد مادر همسرتون ... به نظر میرسه اخلاقشون این هست.. وقتی ارتباط اینقدر کمه   میتونین این مدل رفتارها رو ساده از کنارش رد شین

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2728
من خیلی حسودم نسبت به جاریم،همه دوسش دارن بااینکه من خیلی بامحبت ترازاونم،همه کاربراشون کردم،همش کلا ...

مطمئنی همه بیشتر دوستش دارن؟شاید فقط حساس شدی

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
یعنی الان وقتی بهم میرسید فقط لپاتون را سه بار میچسبونید بهم ؟؟؟ 

منو پدرشوهرم که هروقت همو میبینیم همو نمیبوسیم عزیزمن.فقط زمان هایی که میخوایم‌بریم مسافرت یا مراسم ها اره همینکارو میکنیم واقعا.این سری پدرشوهرم دو بار منو بوسید که خیلی خیلی متعجب شدم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
اولا جسارتا به نظر من تا جایی که میشه در شرایط بد باید رابطه رو به حداقل رسوند و سطحش رو کاهش داد ام ...

ممنون عززم ...من باهاتون موافقم ولی درباره ارتباط ما بحث پیچیده هست و واقعا راهی جز قطع ارتباط نبود الان همسرم گهگاهی سر میزنه بهشون فقط . اخلاق مادرهمسرم این نیست بلکه فقط معتقده عروس باید کار کنه و ایشون و دختراش راحت لم بدن !