2410
2553
عنوان

برخورد صحیح یک عروس با خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 6765 بازدید | 84 پست
دقیقا درست میگه.این واسه من یکی تجربه شده کامل حرفشو میفهمم

پس انجامش بدم حتما،برادرشوهربرادرشوهر کوچیکم تا حالا منو به اسم کوچیک صدا نمی زد الان چندباره منو به اسم کوچیک بدون خانم و زند داداش و اینا صدا میزنه،شوهرم ناراحت شده ،میگه ارزشت پیشش پایین نیاد.دیگه تو روش نخند و باهاش هم کلام نشو

خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام عزمم را جزم کنم با اینکه خیلی خیلی واسم سخته ولی منم موقع روبوسی فقط بار اول ببوسمش اون دوبار ...

پدرشوهر منم همینطوره البته با همه نه فقط من.ولی حس خیلی بدی به خودم‌داشتم واسه همین مثل خودش برخورد میکنم.خیلی راحتترم اینطوری

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
میخوام عزمم را جزم کنم با اینکه خیلی خیلی واسم سخته ولی منم موقع روبوسی فقط بار اول ببوسمش اون دوبار ...

خب ببین من الان یه چیزی متوجه شدم .. شما خیلی ریز بینی و این خوب نیست .. ببین الان که گفتین من دارم فکر میکنم اطرافیانم چطور روبروسی میکنن   

اصلا و ابدا توجه نمیکنم به این چیزها ..

بنابراین به نظرم حساس هستین .. من باشم از سری بعد رو بوسی معمولی میکنم و دیگه مقایسه هم نمیکنم .. اگر اینقدر ریز بشین خودتون اذیت میشین 

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2720
پس انجامش بدم حتما،برادرشوهربرادرشوهر کوچیکم تا حالا منو به اسم کوچیک صدا نمی زد الان چندباره منو به ...

منم خیلی با خواهرشوهرم رسمی بودم خیلی بهم احترام میذاشت یه مدت باهاش صمیمی شدم بازار میرفتیمو اینا یه رفتارهایی ازش دیدم که متوجه شدم خیلی داره از احترامم کم میشه دیگه قطعش کردم الان دوباره داریم مثل اول میشیم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
دفعات اول سختت نبود اون جوری روبوسی کنی؟؟؟

نه اتفاقا حتی حس بهتری داشتم.چون وقتی من میبوسیدمش و اون نه حس خیلی بدی داشتم

من اینکارو رعایت کردم‌هروقت مادرشوهرم میگفت بریم فلان جا از هر سه باری که میگفت یه بارشو رفتم چون یا ...

خب هر چیزی قیمتی داره  و تبعاتی داره دیگه .. این شرایط خیلی بهتر از اینه که شما بی برنامه به نظر بیاین و همه جا هم توقع رفتن و همراهی شما باشه ..من خودم این رو ترجیح میدم 

2714
خب هر چیزی قیمتی داره  و تبعاتی داره دیگه .. این شرایط خیلی بهتر از اینه که شما بی برنامه به نظ ...

اره درسته خصوصا که تو جمعشون اصلا حال خوبی نداشتم و بهم خوش نمیگذشت.ولی دروغ چرا بعضی وقتا از اینکه به جاریم و خواهرشوهرم میگه و به من نه ناراحت میشم.البته جاریم اونجا زندگی میکنه و همیشه کنارشونه

اره درسته خصوصا که تو جمعشون اصلا حال خوبی نداشتم و بهم خوش نمیگذشت.ولی دروغ چرا بعضی وقتا از اینکه ...

ولی من مطمئنم الان حالتون بهتر از اون حالته

خب ببین من الان یه چیزی متوجه شدم .. شما خیلی ریز بینی و این خوب نیست .. ببین الان که گفتین من دارم ...

اینجوری نبودم ،اینجوری شدم.و البته حق با شماست واسه خودم آزار دهنده است.

البته مثلا روبوسی خواهرم را خودمون تو دورهمی مامان و خواهرام خیلی میگیم و میخندیم،حتی جلو خودش ،یعنی بقیه هم واسشون جالبه که این چرا نمیبوسه،ولی خب مادر شوهرم را فقط من توجه کردم.چون مدت طولانی این رفتار را داره،کم کم حساس شدم.حتی یادم نمیاد جرقه رفتارش از کی بود ولی یادمه قبلا حتی گاهی 4بار منو میبوسید و میگفت دلم واست تنگ شده بود بیشتر به ما سر بزن و منو میچسبوند تو بغلش.الان این تغییر رفتار واسم خیلی محسوسه.البته محتاج محبتش نیستم اصلا،ولی نمیخوام بهم بی احترامی بشه.همین.

خدایا شکرت   
ولی من مطمئنم الان حالتون بهتر از اون حالته

اره درسته

ببین بی احترامی نمیشه بهت .. در بدترین حالت کم محبت شده همین ... باید درونت رو آروم کنی ... کتابهایی که اون صفحه گفتم بخون به آرامش میرسی

2706