2726
عنوان

برخورد صحیح یک عروس با خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 6787 بازدید | 84 پست

هر کس مشکلی درذ کنترل احساسات خودش داره باید خودش رو درست کنه .. کتاب چهار اثر اسکاول شین و کتابهای کاترین پاندر بسیار کمک کننده هستند در این زمینه .

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
مشکل همینجاست .. شما میخوای مقابله به مثل کنی .. وارد بازی ای شدی که اون بناش رو گذاشته و شما هم کام ...

والا ۷ ساله بی اعتنام حتی به روشم نمیارم 

خیلی عقده ایی و حسوده

کاش دمم میشکست بین میلیونها اسپرم اول نمیشدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازهمه وسایلا و لباسام عینشو میخره یکی نددنه فکرمیکنه من ازش تقلیدکردم.وسایلامم از چشمم می افتن م ...

اگه چیزی شبیه مال شما خرید بگوو اعععه توام خریدی من خریدم خوشم نیومد کاش میگفتی مال خودمو بهت میدادم  چندباری تو جمع بهش بگو 

البته برا شوخی گفتم همون ندیده بگیرش خودش بهترین سیاسته

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2728
اگه چیزی شبیه مال شما خرید بگوو اعععه توام خریدی من خریدم خوشم نیومد کاش میگفتی مال خودمو بهت میدادم ...

با الاغ هیچ فرقی نداره اصلا🤣🤣 

هرچقد بی محلی میکنی بازم ادامه میده

کاش دمم میشکست بین میلیونها اسپرم اول نمیشدم  
خوشمان آمد  اضافه کنم پیش از شناخت هیچ بنی بشری از جمله خواهر شوهر و.. با اون صمیمی نشین .. 6 ...

خیلی عالی گفتی.

در این باره یه مشکلی دارم میشه بگید چطوری باید حلش کنم.

ما 5ساله ازدواج کردیم،مادر شوهرم حدود 2ساله که دیگه موقع روبوسی منو نمیبوسه.گاهی یکبار میبوسه و دوبار فقط لپش را میاره جلو که ببوسمش ولی اون منو نمیبوسه.این مسئله خیلی واسم مهم نیست که بخوام ناراحتی ایجاد کنم ولی خب آزاردهنده هم هست،چون همه را می بوسه بجز من.گاهی منم مقابل به مثل میکنم و مثل خودش فقط لپم را جلو میارم،صحنه خنده داری میشه سه بار لپامون را بهم میچسبونیم بدون اینکه همو ببوسیم ،گاهی تصمیم میگیرم فقط باهاش دست بدم ولی اون میاد جلو و صورتش را میگیره جلو ،نمیدونم چطور برخورد کنم الان دوساله من هنوز دارم میبوسمش به امید اینکه اونم از این کارش دست برداره ولی نشده که نشده....به نظرتون چطور برخورد کنم که عزت نفسم هم خورد نشه و احترام هم گذاشته باشم؟؟؟؟

خدایا شکرت   
خوشمان آمد  اضافه کنم پیش از شناخت هیچ بنی بشری از جمله خواهر شوهر و.. با اون صمیمی نشین .. 6 ...

عزیزم میشه دم دستی بودن رو برام توضیح بدی؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
من خیلی حسودم نسبت به جاریم،همه دوسش دارن بااینکه من خیلی بامحبت ترازاونم،همه کاربراشون کردم،همش کلا ...

شوهرم دیشب داشت نصیحتم میکرد که دیگه با برادرشوهر مجردم و خواهرشوهر مجردم گرم نگیرم ،میگفت باهاشون خوب باش ولی صمیمی نشو،بذار اون احترام و بزرگی که از تو توی ذهنشون هست همینجوری بمونه.

خدایا شکرت   
خیلی عالی گفتی. در این باره یه مشکلی دارم میشه بگید چطوری باید حلش کنم. ما 5ساله ازدواج کردیم،مادر ...

چی بگم ؟ حرکت ایشون ممکنه آگاهانه باشه یا نا آگاهانه.. کاملا حست رو درک میکنم .. اگر میشد کلا روبوسی نکنین که عالی  بود با این شرایط   

پیشنهاد میکنم اهمیت ندی .. این که بهت میگم اهمیت ندی در حد شعار نیست .. میتونی اینقدر قوی بشی که واقعا این رفتار و هزارتا مثل این برات مهم نباشه .. اما اگر نشد و بازم خواستی روبوسی کنی .. شما هم صورتت رو بچسبون به ایشون به همین راحتی ..

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
شوهرم دیشب داشت نصیحتم میکرد که دیگه با برادرشوهر مجردم و خواهرشوهر مجردم گرم نگیرم ،میگفت باهاشون خ ...

دقیقا درست میگه.این واسه من یکی تجربه شده کامل حرفشو میفهمم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
چی بگم ؟ حرکت ایشون ممکنه آگاهانه باشه یا نا آگاهانه.. کاملا حست رو درک میکنه .. اگر میشد کلا روبوسی ...

میخوام عزمم را جزم کنم با اینکه خیلی خیلی واسم سخته ولی منم موقع روبوسی فقط بار اول ببوسمش اون دوبار را لپم را بچسبونم بهش ،شاید به زشتی کارش یکم فکر کرد.

میدونی مثلا خواهر خودمم همین مدلی روبوسی میکنه ولی با همه همینطوره ،ولی مادر شوهرم فقط با من اینطوره ،حتی مامان منو میبینه انقدر صمیمانه میبوسدش،ولی من !!! در ظاهر هم باهم خوبیم ،در صلح و صفا میریم و میایم.حرف و حدیثی بینمون نیست

خدایا شکرت   
یعنی در هر شرایطی در دسترس بودن .. برنامه نداشتن .. همیشه موافق برنامه های دیگران بودن

من اینکارو رعایت کردم‌هروقت مادرشوهرم میگفت بریم فلان جا از هر سه باری که میگفت یه بارشو رفتم چون یا کلاس داشتم یا شاگرد یا خودم مهمونی بودم‌ ولی اون دیگه جابی میرن به من نمیگه میگه هروقت گفتم گفت نیستم

2706