1600
1480
عنوان

برخورد صحیح یک عروس با خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 84 پست
خوشمان آمد  اضافه کنم پیش از شناخت هیچ بنی بشری از جمله خواهر شوهر و.. با اون صمیمی نشین .. 6 ...

خیلی عالی گفتی.

در این باره یه مشکلی دارم میشه بگید چطوری باید حلش کنم.

ما 5ساله ازدواج کردیم،مادر شوهرم حدود 2ساله که دیگه موقع روبوسی منو نمیبوسه.گاهی یکبار میبوسه و دوبار فقط لپش را میاره جلو که ببوسمش ولی اون منو نمیبوسه.این مسئله خیلی واسم مهم نیست که بخوام ناراحتی ایجاد کنم ولی خب آزاردهنده هم هست،چون همه را می بوسه بجز من.گاهی منم مقابل به مثل میکنم و مثل خودش فقط لپم را جلو میارم،صحنه خنده داری میشه سه بار لپامون را بهم میچسبونیم بدون اینکه همو ببوسیم ،گاهی تصمیم میگیرم فقط باهاش دست بدم ولی اون میاد جلو و صورتش را میگیره جلو ،نمیدونم چطور برخورد کنم الان دوساله من هنوز دارم میبوسمش به امید اینکه اونم از این کارش دست برداره ولی نشده که نشده....به نظرتون چطور برخورد کنم که عزت نفسم هم خورد نشه و احترام هم گذاشته باشم؟؟؟؟

من قراره بزودی مامان بشم   ....مهربونم اگه میشه یه صلوات واسه مادرشدنم بفرست.
خوشمان آمد  اضافه کنم پیش از شناخت هیچ بنی بشری از جمله خواهر شوهر و.. با اون صمیمی نشین .. 6 ...

عزیزم میشه دم دستی بودن رو برام توضیح بدی؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

من خیلی حسودم نسبت به جاریم،همه دوسش دارن بااینکه من خیلی بامحبت ترازاونم،همه کاربراشون کردم،همش کلا ...

شوهرم دیشب داشت نصیحتم میکرد که دیگه با برادرشوهر مجردم و خواهرشوهر مجردم گرم نگیرم ،میگفت باهاشون خوب باش ولی صمیمی نشو،بذار اون احترام و بزرگی که از تو توی ذهنشون هست همینجوری بمونه.

خیلی عالی گفتی. در این باره یه مشکلی دارم میشه بگید چطوری باید حلش کنم. ما 5ساله ازدواج کردیم،مادر ...

چی بگم ؟ حرکت ایشون ممکنه آگاهانه باشه یا نا آگاهانه.. کاملا حست رو درک میکنم .. اگر میشد کلا روبوسی نکنین که عالی  بود با این شرایط   

پیشنهاد میکنم اهمیت ندی .. این که بهت میگم اهمیت ندی در حد شعار نیست .. میتونی اینقدر قوی بشی که واقعا این رفتار و هزارتا مثل این برات مهم نباشه .. اما اگر نشد و بازم خواستی روبوسی کنی .. شما هم صورتت رو بچسبون به ایشون به همین راحتی ..

#چالش هر کاربر- هر هفته - یک تاپیک مفید #
1546
شوهرم دیشب داشت نصیحتم میکرد که دیگه با برادرشوهر مجردم و خواهرشوهر مجردم گرم نگیرم ،میگفت باهاشون خ ...

دقیقا درست میگه.این واسه من یکی تجربه شده کامل حرفشو میفهمم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
چی بگم ؟ حرکت ایشون ممکنه آگاهانه باشه یا نا آگاهانه.. کاملا حست رو درک میکنه .. اگر میشد کلا روبوسی ...

میخوام عزمم را جزم کنم با اینکه خیلی خیلی واسم سخته ولی منم موقع روبوسی فقط بار اول ببوسمش اون دوبار را لپم را بچسبونم بهش ،شاید به زشتی کارش یکم فکر کرد.

میدونی مثلا خواهر خودمم همین مدلی روبوسی میکنه ولی با همه همینطوره ،ولی مادر شوهرم فقط با من اینطوره ،حتی مامان منو میبینه انقدر صمیمانه میبوسدش،ولی من !!! در ظاهر هم باهم خوبیم ،در صلح و صفا میریم و میایم.حرف و حدیثی بینمون نیست

یعنی در هر شرایطی در دسترس بودن .. برنامه نداشتن .. همیشه موافق برنامه های دیگران بودن

من اینکارو رعایت کردم‌هروقت مادرشوهرم میگفت بریم فلان جا از هر سه باری که میگفت یه بارشو رفتم چون یا کلاس داشتم یا شاگرد یا خودم مهمونی بودم‌ ولی اون دیگه جابی میرن به من نمیگه میگه هروقت گفتم گفت نیستم

1432
دقیقا درست میگه.این واسه من یکی تجربه شده کامل حرفشو میفهمم

پس انجامش بدم حتما،برادرشوهربرادرشوهر کوچیکم تا حالا منو به اسم کوچیک صدا نمی زد الان چندباره منو به اسم کوچیک بدون خانم و زند داداش و اینا صدا میزنه،شوهرم ناراحت شده ،میگه ارزشت پیشش پایین نیاد.دیگه تو روش نخند و باهاش هم کلام نشو

میخوام عزمم را جزم کنم با اینکه خیلی خیلی واسم سخته ولی منم موقع روبوسی فقط بار اول ببوسمش اون دوبار ...

پدرشوهر منم همینطوره البته با همه نه فقط من.ولی حس خیلی بدی به خودم‌داشتم واسه همین مثل خودش برخورد میکنم.خیلی راحتترم اینطوری

میخوام عزمم را جزم کنم با اینکه خیلی خیلی واسم سخته ولی منم موقع روبوسی فقط بار اول ببوسمش اون دوبار ...

خب ببین من الان یه چیزی متوجه شدم .. شما خیلی ریز بینی و این خوب نیست .. ببین الان که گفتین من دارم فکر میکنم اطرافیانم چطور روبروسی میکنن   

اصلا و ابدا توجه نمیکنم به این چیزها ..

بنابراین به نظرم حساس هستین .. من باشم از سری بعد رو بوسی معمولی میکنم و دیگه مقایسه هم نمیکنم .. اگر اینقدر ریز بشین خودتون اذیت میشین 

پدرشوهر منم همینطوره البته با همه نه فقط من.ولی حس خیلی بدی به خودم‌داشتم واسه همین مثل خودش برخورد ...

دفعات اول سختت نبود اون جوری روبوسی کنی؟؟؟

1601
پس انجامش بدم حتما،برادرشوهربرادرشوهر کوچیکم تا حالا منو به اسم کوچیک صدا نمی زد الان چندباره منو به ...

منم خیلی با خواهرشوهرم رسمی بودم خیلی بهم احترام میذاشت یه مدت باهاش صمیمی شدم بازار میرفتیمو اینا یه رفتارهایی ازش دیدم که متوجه شدم خیلی داره از احترامم کم میشه دیگه قطعش کردم الان دوباره داریم مثل اول میشیم

دفعات اول سختت نبود اون جوری روبوسی کنی؟؟؟

نه اتفاقا حتی حس بهتری داشتم.چون وقتی من میبوسیدمش و اون نه حس خیلی بدی داشتم

من اینکارو رعایت کردم‌هروقت مادرشوهرم میگفت بریم فلان جا از هر سه باری که میگفت یه بارشو رفتم چون یا ...

خب هر چیزی قیمتی داره  و تبعاتی داره دیگه .. این شرایط خیلی بهتر از اینه که شما بی برنامه به نظر بیاین و همه جا هم توقع رفتن و همراهی شما باشه ..من خودم این رو ترجیح میدم 

خب هر چیزی قیمتی داره  و تبعاتی داره دیگه .. این شرایط خیلی بهتر از اینه که شما بی برنامه به نظ ...

اره درسته خصوصا که تو جمعشون اصلا حال خوبی نداشتم و بهم خوش نمیگذشت.ولی دروغ چرا بعضی وقتا از اینکه به جاریم و خواهرشوهرم میگه و به من نه ناراحت میشم.البته جاریم اونجا زندگی میکنه و همیشه کنارشونه

اره درسته خصوصا که تو جمعشون اصلا حال خوبی نداشتم و بهم خوش نمیگذشت.ولی دروغ چرا بعضی وقتا از اینکه ...

ولی من مطمئنم الان حالتون بهتر از اون حالته

1578