2726
عنوان

شوهرم،پنجره، سیاست

541 بازدید | 18 پست

خونمون خیلللللی کوچیکه(طبقه سوم رو برومونم کلی خونه هست)  خونه مادرشوهرم اینا خیلللللی بزرگه     اوایل شوهرم انگار دلش میگرف تو خونه(لونس انگار)    هر وقت از بیرون میومد از پنجره بیرونو نگا میکرد   منم که ماشالله شکاک      گفتم چجور بگم که خوشم نمیاد که بحث نشه   گفتم عزیزم میدونما تو منظوری نداری ولی یه بار عموم از پنجره هی بیرونو نگا میکرده همسایه اومده بود دم خونمون ب بابا گف ب مرتیکه بگو یه بار دیگه خونمو نگا کنه سرشو میزارم رو سینش           شوهرم ترسید  خدا رو شکر بدون هیچ بحث و جدلی دیگه نگا نکرد     شما کجاها زرنگی کردین که الانم بابتش خوشحال میشین(بگین یاد بگیریم) 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخه حرفت منطقی بوده مطمئن باش اگه غیر منطقی بود قبول نمیکرد بالاخره خودشم مرده و غیرت داره 

دوست نداره کسی جلو پنجره  ایسه و خونشو نگاه کنه 

آخه همینی که میگی واسه برادرشوهرم اتقاق افتاد همسایه امد که بگیره بزنش واسه اینکارش 

مثل شوهر منی بیزاره من پنجره رو باز کنم بیرونو ببینم خفه شدم تو خونه.. نکن اینکارارو

شوهر منم همینجوری 

پنجره خونه باباش همیشه بازه مامانش سرک میکشه اینقدر حرص می خوره که نگو 

2706