2733
2734
عنوان

چقدر به خانواده هاتون کمک میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 46 پست
ببخشید میشه بگی ما  هی چقدر بهت میدن؟

دقیق نمیدونم

نمیشمارم

حدود ۴۰۰-۵۰۰ شاید بشه در ماه

جدای از این رمزدوم و... کارت پدرم رو همیشه من و مادرم ذخیره داریم هرجا گیر کنم از حسابش ورمیدارم

جدای ازینا در ماه شاید ۳۰۰-۴۰۰ ت مادرم برام سبزی و روغن و رب و آبلیمو و ترشی و برنج و.... بگیره که پولشو نمیگیره ازم

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
یه مبلعی نه...مثلا زنگ میزنه میگه ۵ تومن دهری بدی ....یا اینکه هر وقت میرم خونشون یا میان همش از بدب ...

خب شاید واقعا ندارن و دستشون زیر سنگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیق نمیدونم نمیشمارم حدود ۴۰۰-۵۰۰ شاید بشه در ماه جدای از این رمزدوم و... کارت پدرم رو همیشه من ...

خوش بحالت....من تا حالا نشده مادرم از این کارا برام کنه....انقد دوست داشتم از این کارا برام میکرد....

من خونواده خودم هیچی تازه توی این ماه بیشتر از یه تومن بهم پول دادن ولی خونواده شوهرم اصن درک ندارن هی من دارم میگم شوهرم حقوق نگرفته داریم با پول بابام خودمونو میچرخونیم بد به شوهرم لیست خرید دادن براشون بخره الانم حقوقشو که گرفتع اصن به روی خودش نمیاره و میگه چن جا بدهکار بودیم دادیم در حالی که ما خودمون الان نیاز داریم از طرفیم یبار شوهرم به برادرشوهرم بدهکار بود بد اون با باباش حساب کتاب کرد ینی از باباش پول گرفت گفت به داداش میگم پولو بده به تو بد خودش که حقوق گرفته بود تند تند زنگ زد بهمون پولتونو خرج نکنیا من چک دادم چن جا پولو بدین بهم خیلی ناراحت شدم این همه کمکشون کردیم واقعا ۵۰۰ تومن ارزششو داشت خودشو کوچیک کرد از نظرم چون ما اونجوری نیستیم هزار تومن از کسی قرض بگیریم پس میدیم فقط شوهرم حقوق نگرفته بود

2731

بنده سرکار هستم و فقط به مادر کمک میکنم در واقع ماهیانه بهش مقداری میدم که در برابر کارهایی ک واسم کرده خیلی کم هست و هروقت بتونم غذای مورد علاقه و میوه ی مورد علاقه اش و موقع برگشت از کار میارم منزل همراهم

آقا هستم🕵️‍♂️
خوش بحالت....من تا حالا نشده مادرم از این کارا برام کنه....انقد دوست داشتم از این کارا برام میکرد... ...

پولایی که قرض میگیرنو پی هم میدن؟؟

اینجوری نگو

انصاف داشته باش

شاید واقعا در توانشون نیس

مادر من که میگم این کارارو میکنه خب درامد پدرم خوبه،جز منم بچه دیگه ای ندارن خرج میکنن قرار نیس همه اینطور باشن

خداییش زندگی الان خیلی سخته برای همه

2738
اما من ادم دارایی نیستم...‌یه زندگی کاملا معمولی دارم....قسط خیلی زیاد میدیم...تهش یک میلیون شاید ما ...

پس چجوری انتظار دارن کمک کنی؟

من که مدام شرمنده شون میشم .

بابام یه سری قابلمه و تابه تفلون خرید برام گفتم چرا خریدی ؟حالا بگو چقد دادی ؟

گفت ادامه جهیزیه ته (بعد ۱۲ سال) اومدن خونمون دیدن قابلمه هام تفلونش رفته خریده بود.

خواهرم مدام لباس و وسیله واسه بچه ها میخره به اسم جایزه .

کلی لوارم تحریر مدرسه دخترمو خواهرم خرید 

نه اینکه اگه نمیخرید من نمیتونستماااا

اما من رفتم ۳ تا مداد خریدم ۳ تا مداد قرمز گفتم فعلا برای یه ماه .میرم ماه به ماه میخرم 

خواهرم ۲۴ تا مداد مشکی ۲۴ تا مداد قرمز یه بسته پاک کن تراش مداد رنگی کیف مدرسه  حتی کفش کتونی 

خرید گفت هر کی بره مدرسه از من جایزه میگیره . اینجوری مگیه که کسی ناراحت نشه .

من خودم روز قبلش به شوهرم گفته بودم این کیف و کفش نداره لازم داره گفت باشه سر برج حقوق گرفتم بریم بخریم . ولی خب خواهرم پیش دستی کرد 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
دقیق نمیدونم نمیشمارم حدود ۴۰۰-۵۰۰ شاید بشه در ماه جدای از این رمزدوم و... کارت پدرم رو همیشه من ...

مادر منم شمال زندگی میکنن برنجم که همیشه دارن یبار نداشت بنده خدا خرید برام آورد هرسری مثلا خودش ی کیلو سبزی نیاز داره ۲ کیلو میخره خورد میکنه سرخ میکنه بد بسته بندی میکنه برام میاره بجز اینکه کلی پول گردو و مرغ و روغن و این چیزا میده د برام میخره

اینجوری زندگی مشترک خودت ممکنه به خطر بیفته ... من دیدم دختری که اینجور بود علاوه بر شوهرش مادر شوهرش کلی تیک۶ بهش مینداخت که اونموقع پسرم فلان ماشینا داشت الان هیچی نداره.... راستم میگفت

ببخشید عزیزم اینطوری میگمو ولی فک نمیکنی کارت اشتباهه مستقل شو اینجوریی شوهرتو بد عادت میکنی شاید بگی نه ولی خواه نا خواه بد عادتش میکنی و پر توقع بعدم هرچند اونا بخوان بهت بدن ولی تو نباید قبول کنی 

2706