2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هیچی 

چون خودمون تو خرج خودمون موندیم . ولی خواهرم خیلی زیاد . مدام اونجا گوشت و مرغ و خربد فروشگاهو مواد غذایی میخره . شکر خدا دارا هستن شوهرشم به خانواده خودش زیاد میرسه در حدی که تلویزیون و یخچالشون سوخته بود خرد براشون 

من اگه داشتم که کمک کنم دریغ نمیکردم 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
2738
من هیچی  چون خودمون تو خرج خودمون موندیم . ولی خواهرم خیلی زیاد . مدام اونجا گوشت و مرغ و خربد ...

اما من ادم دارایی نیستم...‌یه زندگی کاملا معمولی دارم....قسط خیلی زیاد میدیم...تهش یک میلیون شاید ماهی بمونه که ....

قرض نه طبق قاعده مجردیم که پول تو جیبی میگرفتم بعد از ازدواجمم همچنان پول توجیبی پدرم ادامه داره

من که مجردیم هم پول تو جیبی نمیگرفتم ..‌‌‌از ۱۶ سالگی دارم کار میکنم

خوش بحال کسایی که خانوادشون حمایتشان میکنه....من و شوهرم اگر این طور بودیم تا الان خیلی شرایطمون خوب ...

اینجوریام نیس

ولی اگه واقعا سختته نده

تصمیم قطعی بگیر که ندی و نده

یا یه مبلغی مشخص کن ماهیانه همونو بده

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
اینجوریام نیس ولی اگه واقعا سختته نده تصمیم قطعی بگیر که ندی و نده یا یه مبلغی مشخص کن ماهیانه هم ...

یه مبلعی نه...مثلا زنگ میزنه میگه ۵ تومن دهری بدی ....یا اینکه هر وقت میرم خونشون یا میان همش از بدبختیاشون میگن..‌هی میگن نداریم و ...

2706