2737
2734
عنوان

انقد شیرم زیااااد بود که

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 53 پست

نه بابا اصلا اینطور نیست نگران‌نباش همه همینجورین دو سه‌ماه اول مرتب لباساشون خیسه از شیر بعد کم میشه باز دوباره خوب میشه . کلا دیگه شیر سر رفتن مال ماهای اوله وای به روز کم میشه یه روز زیاد

❤خدای مهربونم ، مرسی که اینقد خوبی . عااشقتم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا بعضیا اعتقاد دارن که پیش کسی نباید شیر داد 

من خودم شیرم کلا کم بود البته 5 یا 6 ماه اول خول بود 

ولی بعدش اصلا منم خانمی که شیرش زود بیاد و تا دوسالگی بچش سینه اش سنگین باشه واسم عجیبه 

ولی قصد چشم زدنشو ندارم 

مطمئن باش بچت با همون مقدارم سیر میشه.بلاخره هر چی بگذره از میزان شیر کم میشه ولی انقدی تو سینه تولید میشه که بچه سیر شه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2738

منم مث تو بودم ا

تا۶ماهگی همیشه لباسام خیس بود

یه دفعه سر پابودم توحمام ازدوتاسینم بافشار شیرمیریخت

اینقدم چرب بود ماه دوم بچمو وزن کردم ۲کیلو اضاف کرده بود

چندتاازخدابی خبرهرجانشستن گفتن فلانی اینقدشیرداره خداشانس بده .تو ی هفته خشک خشک شد بچمم شیرخشک نخورد لاغره لاغرشد

حتما اسفند و عود  دود کن

اما حتما دوتا در یا پنجره باز باشه تا انرژیهای منفی خارج بشن

خاکستر عود رو هم سریع بریز تو ظرفشویی و ابم بریز پشتش

برای خودت نمک بگردون

برای ظهرت یه ابگوشت حساابی بذار

که بتونی ترید کنی.حتما ابگوشت حبوبات که نباید باشه.با سیب زمینی هم میتونی درست کنی

چند بار هم ماشالله ولا حول ولا قوه الا با الله علی العظیم رو بخون

عزیزم اخی سینه و شیر خیلی زود چشم میخوره خیلیا من زایمان کرده بودم زنداداشم نمیزاشت کسی سینمو ببینه خودمم حواسم نبود هی رمیگفت لباستو بده پایین 

حالا این که میگمو بخور خیلیییییی شیرو زیاد میکنه من الان میخورم سینم رگ میکنه 

شیر موز گردو خرما ی قاشق عسل مخلوط کن و بخور

2706