1507
1411
عنوان

چند معمای تصویری

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 113 پست

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1475

یکی 3 رو بگه، میخوام بخوابم

هیچ آقای محترمی نه لایک، نه ریپلای، نه تک، نه درخواست دوستی به من نده....... من کاملا اخلاقم فرق کرده و بد سرش خراب میشم.... پیغام به دوستام ندین برام بیارن، تاپیکای تارعنکبوت بسته تکم نکنین اصلا جواب نمیدم.... من با یه حال خوب برگشتم و دیگه خرابش نمیکنم 
نه بابا سرکاری چرا. یه چیز مشخصی  هست

پس من یک عدد خنگ‌ هستم ......

کسی درد منو انگار نمیفهمه                                 مرده زنده خواب و بیدارنمیفهمه                   کسی تنهایی رو از من نمی دزده                         درد مارو در و دیوار نمیفهمه 
1432
پس من یک عدد خنگ‌ هستم ......

دور از جون

هیچ آقای محترمی نه لایک، نه ریپلای، نه تک، نه درخواست دوستی به من نده....... من کاملا اخلاقم فرق کرده و بد سرش خراب میشم.... پیغام به دوستام ندین برام بیارن، تاپیکای تارعنکبوت بسته تکم نکنین اصلا جواب نمیدم.... من با یه حال خوب برگشتم و دیگه خرابش نمیکنم 
نه عزیزم. حالا تصویر اصلی رو میذارم 

بزار. اما من کلی مرد پیدا کردم😂😂

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗
1396
٢ چى ميشه؟

اونم نمیدونم😂

1508