2733
2734
عنوان

تاپیک ترسناکه لطفا باردارا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نگو  بندازمش دور عروسکه رو؟ بچمم خیلی دوسش داره

خرافاتی نشو نه بابا فقط قرآن زیاد بخون همین 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2731
بنده همچین جسارتی نکردم ...خواستم بگم تو اون فیلم دقیقا گفته بودن که عروسک هایی هستن که توسط موجودات ...

اصلا عروسک نباید تو خونه باشه چون همین قابلیت تسخیر شدن داره توی مباحث اسلامی هم نگهداری عروسک نهی شده 

2738
نه  دختره

ببین نمیخوام نگرانت کنم اما همین جا یه تاپیکی بود ک خیلی ها گفتن این اتفاق براشون و حتی اتفاقهی مشابه و شدیدتر افتاده. 

حتما حتما تو خونتون نماز بخونید و قران گوش کنید... عروسهای انتزاعی بگیرید نه اونایی ک دقیقا شکل حیوان و انسان هستن. 

وای نگو  بندازمش دور عروسکه رو؟ بچمم خیلی دوسش داره

بنده عرض کردم اونا مسلمان نیستن اگه اون عروسک اینجا بود یک سوره ی آیه الکرسی تا حالا پاکش کرده بود شما نگران نباشید 

سوره ی نمل.سوره ی یس. هر کدوم تونستید تو خونه پخش کنید یا بخونید

وقت اذان هم بذارید الله اکبر توی خونه باصدای بلند بخونه 

آقا هستم🕵️‍♂️

ترسناک تر از وضعیت ما نیست که پریشب خواب گربه سیاه بزرگ دیدیم و شوهرم همزمان خواب اجنه میبینه و از ترس بیدار میشه میره دستشویی که تو راه گربه سیاه میبینه و دیروز متأسفانه خواهر زاده ام فوت شد 😔

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

یه چیزی من دیشب عروسکه رو شسته بودم ممکنه قاطی کرده باشه؟ بعد باتری از این بزرگا نداره که دربیارم از ایناست که فشار میدی صدا میده

ولی میگم اگر قاطی کرده بود دائم میخوند نه اینکه یه بار فقط 

2706