2410
2553
عنوان

خیلی ضایع میشم؟

270 بازدید | 13 پست

سلاموستان

من یه مشکلی دارم اونم اینکه وقتی ناراحت میشم یا عصبی میشم  یا حتی دروغ میگم و کلا احساساتم برانگیخته میشه از حالت صورتم پیدا میشه

یا رنگم قرمز میشه

یا تن صدام عوض میشه

یاهم که چشام تند تند پلک میزنه

اشکمم که دم مشکمه

این موضوع علل خصوص تند پلک زدن باعث شده اعتماد به نفسم کم بشه و خیلی وقتا حرفمو نزنم تو اجتماع.. وقتی هم من میخوام صحبت کنم اطرافینام میگن حواست باشه پلک نزنی ها انگار دسته منه:(

شما کسیو دیدید که تند تند پلک بزنه؟

خیلی ضایعه اس؟.چیکار کنم؟

برم چشم پزشک یا به روانپزشک مراجعه کنه اخه ریشه روانی داره..

هرچی تو نت سرچ کردم هیچی ازش ندیدم

برای ازدواجم دعا کنید.رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا

برو روانپزشک حالتای عصبیه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
برو روانپزشک حالتای عصبیه

دارو میدن؟ داروهاش عوارض یه اعتیاد نیماره؟

برای ازدواجم دعا کنید.رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که کلا چشمام بسته میشه  

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2720
من که کلا چشمام بسته میشه  

چیکار کنیم؟

من خیلی ناراحتم از این بابت

شما بهتره برید روانکاو ....روانپزشک فقط در حد دارو دادن هست شما برای ریشه یابی روانکاو نیاز دارید ...ممکن تیک عصبی که میگید درمان نشه و ممکن تیک عصبی نباشه

و باید بدانید از چه زمانی این طرز پلک زدن و داشتین

پیشنهاد من برای روانکاو هستش که علت و ریشه یابی کنه و فقط بادارو درمانی نباشه 

ممکن پس از قطع دارو برگشت پیدا کنه

آقا هستم🕵️‍♂️
شما بهتره برید روانکاو ....روانپزشک فقط در حد دارو دادن هست شما برای ریشه یابی روانکاو نیاز دارید .. ...

من پلکم نمیپره اما تنددددد میزنه انقدرر که میگن ضایع اس..

من دوست داداشم انقد شدید پلک میزنه ک نگووو کارمند دادگستری هم هس تیک عصبی هس از وقتی طلاق گرفتن این مدلی شده هرزمان استرس داشته باشه ک بنده خدا دیگه واویلااااس چن وقت پیش یه مهمونی دیدمش مست بود اصلااااا پلک نمیزد😁

2714
من دوست داداشم انقد شدید پلک میزنه ک نگووو کارمند دادگستری هم هس تیک عصبی هس از وقتی طلاق گرفتن این ...

حالا من چیکار کنم این موضوع درست شه؟ خیلی ضایع اس پلک زدنش؟

دارو میدن؟ داروهاش عوارض یه اعتیاد نیماره؟

دارو میدن مشاوره میدن.نه همه داروها اعتیاداور نیست

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
کنترل کن خودتو  خیلی کار سختیه ک از پزشک کمک بخوای؟

خب من موندم باید بزم چشم پزشک یا روانپزشک یا روانشناس یا روانکاو ...اصن من که نمیدومم کی تند پلک میزنم دوستام بهم میگن

حالا من چیکار کنم این موضوع درست شه؟ خیلی ضایع اس پلک زدنش؟

ما دیگه عادت کردیم کسی چیزی نمیگه بهش ن عزیزم یکیو میبینی نابیناس یکی پا نداره هزاررتا مشکل هس اینم مثل باقی چیزا اصلاااا خووتو اذیت نکن هرچی بیشتر استرس بگیری بدتر میشه این تیکه برو روانپزشک شای دارو داد گلم

دارو میدن مشاوره میدن.نه همه داروها اعتیاداور نیست

باشه مرسی