2410
2553

۳-۴روزه که هوا کمی خنک شده، ببخشید مدام احساس پر بودن مثانه رو دارم...زیاد میرم دستشویی

به خاطر یک فنجون چای یا آب شاید ۴-۵مرتبه باید برم دستشویی. 

تازه چشمم به دستشویی که میافته احساس میکنم کنترل خودمو الانه از دست بدم 😥

چکنم 😓

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه وقتا اینجوری میشم همش برام سواله چیکار کنم

من فکر میکنم بخاطر سردی هواست 

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
2720

بهتره خوراکی هایی که طبعشون گرمه بخوری.سردیجات نخور.چاییتو باخرما یا نبات بخور خوب میشی

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

تکرر ادرار نشانه دیابت هم هست لطفا بیاین تاپیک قبلم سوالم خیلی مهمه

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم
شاید عفونت داری عزیزم تکرر ادرار نشانه عفونته

دوماه پیش رفتم دکتر ...گفت عفونت نداری

علامتی از عفونت هم ندارم..منظورم سوزش و اینجور چیزهاست 

تکرر ادرار نشانه دیابت هم هست لطفا بیاین تاپیک قبلم سوالم خیلی مهمه

یا قمر بنی هاشم😖😖😖

بابا من‌فقط ۳-۴روزه اینجوری شدم

2714
دوماه پیش رفتم دکتر ...گفت عفونت نداری علامتی از عفونت هم ندارم..منظورم سوزش و اینجور چیزهاست 

پس اگه اینطوریه خب خداروشکر ولی به نظرم خودت داری میگی دوماه!!باز یه ازمایش برو

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
سردیت هم شده  چای نبات بخور و گرمیجات صبح ها ارده شیره بخور یه شالم بپیچ به شکم وپهلوهات اگه به ...

مرسی عزیرم..الان میرم یه شال میپیچم

یا قمر بنی هاشم😖😖😖 بابا من‌فقط ۳-۴روزه اینجوری شدم

نمیدونم آخه پارسال پسر همسایمون 7 سالشه خیلییی میرفت دستشویی بردنش گفتند قند داره الان همش بچهه انسولین میزنه نمیخوام بترسونمت ولی اگه ادامه دار شد حتما برو دکتر

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم
تکرر ادرار از یخ کردن پهلو ها هم میشه. یه مدت پهلوها گرم نگه دارید ببینید بهتر میشه

چشم ..مرسی عزیرم

نمیدونم آخه پارسال پسر همسایمون 7 سالشه خیلییی میرفت دستشویی بردنش گفتند قند داره الان همش بچهه انسو ...

چشم عزیزم..ممنونم

2706