2737
2739

بچه ها شبها بچتون چند ساعت میخوابه و اینکه میشا بگین قطره آهن چی میدین . من فروگلوبین میدم ولی یه مدت یه دندون بچم یکم سیاه شده

بچه ها این لکه سیاه بعد خوب میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من هقته دیگه ده ماهش تموم‌میشه...خواب نگو که اتیشم میزنی...بماند که هر نیم ساعت بیدار میشه شیر میخوره و دائم نق میزنه امروز و خیلییی روزلی دیکه از پنج بیداره...دیشب یازده خواییده امروز پنج و ربع بیدار تو خونه میگشته😭ده دقیقس خوابیده...من به یچم اهن ندادم😭دوهقته پیش ازمایش خون دادم و دکارش گقت خیلیی کم خونه بمیرم الهی...پودر فرامکس داده صب و ظهر وشب...دندون و سیاه نمیکنه،خوشمزس اما وروجک خیلییی مقاومت میکنه تو خوردنش😁😁

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2728
پسر من تو ۱۱ ماهگی داشت دندون در میاورد هر شب هر شب هر شب گریه میکرد.منم فروگلوبین میدم.سیاه شده

پس خانمی باید چیکار کنیم ... آخه میگن قطره آهن فقط فردگلوبین خوبه 

پسر من هقته دیگه ده ماهش تموم‌میشه...خواب نگو که اتیشم میزنی...بماند که هر نیم ساعت بیدار میشه شیر م ...

پسر منم هر یکساعت پا میشه شیر میخوره.منم دلم خونه.دلم خواب میخواد.چرا اهن نمیدادی؟

2738
[QUOTE=108280648]پسر من هقته دیگه ده ماهش تموم‌میشه...خواب نگو که اتیشم میزنی...بماند که هر نیم ساعت ...

چون مامان بدیم😭😭😭اولا بهش دادم هربار دادم بالا اورد،اهن بهداشت،میم،فروگلوبین،سیدرال منم دیگه ندادم.خدا ببخشتم😭😭😭بچم و داشتم نابود میکردم...میدیدم وزنش خوبه،غذاش خوبه بیخیال شدم.

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
چون مامان بدیم😭😭😭اولا بهش دادم هربار دادم بالا اورد،اهن بهداشت،میم،فروگلوبین،سیدرال منم دیگه نداد ...

نه گلم اینا را نگو ولی آهن خیلی مهمه حتما از الان شروع کن و اصلا قطع نکن

پسر منم هر یکساعت پا میشه شیر میخوره.منم دلم خونه.دلم خواب میخواد.چرا اهن نمیدادی؟

من که دیگه کم اوردم.شب تا صب این بیداره،صب تا شب خواهرش...وقت خواب ندارم.اصلا حوصلا هیچی ندارم.همش کسلم...خونم نامرتبه‌‌....چون احمقم😭😭

نه گلم اینا را نگو ولی آهن خیلی مهمه حتما از الان شروع کن و اصلا قطع نکن

الان ی هفتس دارم مرتب بهش میدم...ی ماه باید روزی سه نوبت بخوره بعد دوباره ازمایش بده.اره میدونم مهمخ و من در حق بچم‌سهل انگاری کردم

2706