1464
1459
عنوان

بی بی چک .+عکس.توروخدا زود بیاید

933 بازدید | 87 پست

سلام بچه من امروز ۲۵ سیکلمه دیگه طاقت نیاوردمو بی بی زدم از دومارک مختلف دوتاش خط انداختن .ولی خودم باورم نمیشه ای خدا چقد التماست کردم  من دیگه داشتم افسردگی میگرفتم 😭😭😭😭توروخدا شماهم یه نگاه بندازین .

خداجون کمکم کن مادر بشم😔

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473
8

مثبت مثبت .ای خدا منم ببینم این روزو 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
1474

سلام مثبته عزیزم مبارکت باشه

مارک اولین بی بی چیه عزیزم؟منم دعا کن

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

وای خدا جوتم اینکه مثبته....ان شاءالله مبارکت باشه و سلامت نه ماه و بگذرونی و نی نی تو بغل بگیری😍😍😍مراقب خودت و جوجه باش.

گروه آبی:من با قد ۱۶۲ و وزن ۶۹ در تاریخ ۹۸/۰۸/۱۸شروع به رژیم با تاپیک بامداد خمار کردم...وزن هدف اول:۶۴....وزن هدف دوم:۶۱خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
1450