2726
عنوان

دوستم میگه ازدواج بدرد نمیخوره!

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقا.منم همینو میگم😃😃ما سنتی ازدواج کردیم.بهش میگم کاش زودتر باهم اشنا میشدیم.کاش قبل ازدواج باهم ...

😍😍 خداروشکر ان‌شاءالله همیشه عاشقانه زندگی کنین

ما هم سنتی ازدواج کردیم 💟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

زیاد نگران مسئولیت پذیری خودت نباش اگه دوسش داشته باشی و خودت بخوای کم کم درس میشه 

من خودم کسی بودم یه لیوانو جابجا نمیکردم داشتم درسمو میخوندم که کیس مناسب اومد خواستگاری(به لحاظ اصالت و اخلاق ولی پولی تعطیل) به استادم گفتم به نظرتون ازدواج کنم گفت تو این سن (۲۴) متعهد پیدا میشه اگه شرایطش واست خوبه الان ازدواج کن به خاطر دکترا عقب ننداز

الان دو تا بچه دارم چون شوهرم فوق العاده اقاست بهم  کمک کرد و فرصت داد الان کلی کاری شدم    خدا بخواد تا ۲سالگی دومی میرم واسه دکترا  

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀

نظرات متفاوته 

من نظرم اینه ازدواج زیر سی سال اشتباهه محضه حتتتتتتی اگه شوهرت بهترین پسر دنیا باشه 

دو تا از همکارای سابقم کلا ازدواج نکرده بودن از زندگیشون فوق العاده راضی بودن 

ولی من اونو هم دوس ندارم 

ازدواج به وقتش خوبه، باید همه جوانب و در نظر بگیری بعدازدواج کنی، خلاصه باید با آدمی ک از نظر اخلاقی و گاهی فرهنگی باهات اختلاف داره مدتهای زیادی زندگی کنی...اما اینکه بدرد نخوره هم نیست... آدم خوب پیدا شد که درکت کنه ازدواج کن..من ۳ ساله متاهلم و راضیم

یعنی میخوای بگی بعد از سی سالگی چه اتفاقی می افته؟

بعد سی سالگی ادم پخته تر میشه عاقل میشه دنیا رو با ی دید دیگه میبینه

عشق و حال دوران مجردیشو کرده 

درسش تموم شده احتمالا شاغل شده 

تجربه های زیادی کسب کرده 

از نظر من درست گفته  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2706