1464
1459
عنوان

دوستم میگه ازدواج بدرد نمیخوره!

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 45 پست
چه میدونم میگه خوشی فقط اولشه 

من که شش سال از متاهلیم میگذره خداروشکر راضیم تازه به همسرم میگم ای کاش زوتر میومدی خواستگاریم با اینکه مجردی خوبی هم داشتم

💞الله اکبر (یعنی خدا بزرگتر از آن است که قابل وصف باشد) ، توکلت علی الله💞

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

اخه من تجربه ندارم ،ولی از مسئولیت پذیری هم بدم میاد.

خب تو بنظرم هنوز جا داری ک مجرد بمونی قشنگ عشق وحالاتو بکن هر وقت فک کردی ک میتونی ک مسولیت ی زندگیرو ب عهده بگیری ایشالا ی کیس مناسب و باب میلت پیدا میشه 

اقایون درخواست دوستی ندن خواهشا اه
1473
نه بابا متاهل هس اتفاقا شوهرش هم خوش قیافه اس هم پولدار ولی میگه شوهر بدرد نخوره

خودت چند سالته.بنظرم من ازدواج خیلی هم خوبه به شرطی ک انتخابت درست باشه.زود ازدواج نکن.ولی ازدواج کن

ب نظر من همه نبايد مثل هم زندگي كنن 

خودت بايد نتيجه گيري كني ك تا كي محرد باشي و كي ازدواج كني 

دوستام اگر خيلي عاقله و بيل زنه 

ب زندگيه خودش برسه و باغچه ي خودشو بيل بزنت

من که شش سال از متاهلیم میگذره خداروشکر راضیم تازه به همسرم میگم ای کاش زوتر میومدی خواستگاریم با ای ...

دقیقا.منم همینو میگم😃😃ما سنتی ازدواج کردیم.بهش میگم کاش زودتر باهم اشنا میشدیم.کاش قبل ازدواج باهم دویت بودیم 😃😃

1444
1474
دقیقا.منم همینو میگم😃😃ما سنتی ازدواج کردیم.بهش میگم کاش زودتر باهم اشنا میشدیم.کاش قبل ازدواج باهم ...

😍😍 خداروشکر ان‌شاءالله همیشه عاشقانه زندگی کنین

ما هم سنتی ازدواج کردیم 💟

💞الله اکبر (یعنی خدا بزرگتر از آن است که قابل وصف باشد) ، توکلت علی الله💞

اتفاقا خیلیم خوبه با ادم درستش

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی ،عشق محمد بس است و آل محمد.....اللهم صل علی محمد و آل محمد    💖      ای شهیدان به خون غلتان خوزستان درود                      لاله های سرخ پرپر گشته ی ایران درود🌹   معاویه گوسفندان مردم را میدزدید ،فحشش را به علی(ع)میدادند ،همان ها که اشعری را برگزیدند ....

زیاد نگران مسئولیت پذیری خودت نباش اگه دوسش داشته باشی و خودت بخوای کم کم درس میشه 

من خودم کسی بودم یه لیوانو جابجا نمیکردم داشتم درسمو میخوندم که کیس مناسب اومد خواستگاری(به لحاظ اصالت و اخلاق ولی پولی تعطیل) به استادم گفتم به نظرتون ازدواج کنم گفت تو این سن (۲۴) متعهد پیدا میشه اگه شرایطش واست خوبه الان ازدواج کن به خاطر دکترا عقب ننداز

الان دو تا بچه دارم چون شوهرم فوق العاده اقاست بهم  کمک کرد و فرصت داد الان کلی کاری شدم    خدا بخواد تا ۲سالگی دومی میرم واسه دکترا  

1457