2733
2734
عنوان

بالاخره بهش کفتم اما ناراحت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 48 پست
نه عزیزم چرا ناراحت بشم بله بچه من وابستس اما شاید تو کلاس این خانم هم مث بچه مت زیاد باشه...قطعا ما ...

خانم شما بهتره کودک رو ببرید مشاور کودک این مساله ضعف شخصیتی کودک شماست چرا بچه های دیگه با پسرخاله نمیرن یا گریه نمیکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانم شما بهتره کودک رو ببرید مشاور کودک این مساله ضعف شخصیتی کودک شماست چرا بچه های دیگه با پسرخاله ...

ممنون از راهنماییتون.بردم پیش مشاور عزیزم و نظر مشاورش بود که با پسرخالش باشه.بعدم من نخواستم از کسی که دنبال ضعف بچه مت باشه یا نه.من میدونم بچه من وابستس اما تو اون دوماهی که مهد بودم با چشمم دیدم ۶۰درصد بچه ها نگران بودن از عوض شدن مربی.یکی میگفت بچم شب ادراری گرفته،یکی میگفت ناخن میجوه چندتا بچه دیگه کلا نیومدن.بچه سه سالشه،شش سالش نیس که این تغییر و درک کنه.بچه من و اون مربی اینطوری به قول شما دجار ضعف شخصیت کرد والا اگه بیمار بود از روز اول مهر باید وابستگیش معلوم‌میشد که بچه هیچ مشکلی با مهد رفتن نداشت.پس لطفا سریع قضاوت نکنید

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2738
فقط اگ کسی جواب سوال منو بدونه بگه لطفا.. این خانم منو بیمه نمیکنه اونجا موندن من سابقه کار برات ب ح ...

نه دیگه

بیمه نکنه سابقه کار نمیشه برات .مگر اینکه خودت ماهیانه بیمه بدی برا خودت

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
فقط اگ کسی جواب سوال منو بدونه بگه لطفا.. این خانم منو بیمه نمیکنه اونجا موندن من سابقه کار برات ب ح ...

نه سابقه به حساب نمياد بيمه باشي سابقه كاري ميشه برات

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
اره منم الان نمیخام بیام بیرون گفتم الان بهتون اطلاع میدم ب فکر نیرو باشی گفت نیرو از کجا پیدا کنم ن ...

بگو خودم برات اگهی میزنم‌تو دیوار...نیرو هست ک بریزه اینجا

دورازجونت حمال گیر اورده

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨

من سه سال تو یه آموزشگاه زبان بدون بیمه و با حقوق کم کار کردم 

چقدررررررر پشیمونم 

چقدر مظلوم بازی در آوردم 

به خدا یه جور برده داری مدرن میکنن 

اصلا زیر بار نرو به فرصت یکی دو هبته ای بده بیا بیرون 

آن شالله کار خیلی عالی نسیبت شه 

ممنون از راهنماییتون.بردم پیش مشاور عزیزم و نظر مشاورش بود که با پسرخالش باشه.بعدم من نخواستم از کسی ...

نظر مشاور اشتباهه. ایشون باز داره این بچه رو به یکی دیگه وابسته میکنه و حداقل تا الان باید فاصله بین هر دو ایجاد شده باشه و دختر شما بتونه مستقل عمل کنه. دلیلش هم این هست که همیشه در کنار بچه بودین یا موقعی که ترکش کردین بهش توضیح ندادین کجا میرین ! حتی اون مربی از یک هفته قبل باید به بچه ها توضیح میداد که داره می ره و جاش یکی دیگه میاد . چرا بچه خیلی خوب درک میکنه میفهمه طرف ترکش کرده اگر نمی فهمید که گریه نمی کرد ناخن نمی جویدن و... همین الان هم به مشکلش دامن زده شده مشاورش رو عوض کنید یا پیشنهاد بده کم کم بی نشون فاصله بندازه به استقلال برسونه و به بچه توضیح بده که ادمها به این دلایل میرن و هیچ مشکلی قرار نیس برای او ایجاد بشه  و ریشه این مشکل یا در خانواده اس یا مربی یا یجایی یهو تنها شده ترسیده رو حل کنه و از جابکنه  قضاوت نیست راهنماییه! 

2706