2733
2734
عنوان

سلام کسی بیداره کمکم کنه؟

226 بازدید | 38 پست

من دیروز تاپیک زدم که سب زمینی سرخ کرده خوردم با سس حالم بد بود بچه ها گفتنن عرق نعنا، آبلیمو یا آبغوره بخور... منم خوردم ولی تا شب کم کم حالم بد شد تا اینکه ببخشید بالا آوردم و خیلی خیلی حالم بد بود اصلا فکر نمیکردم کار به اینجا بکشه از دیشب چهار بار بالا آوردم ولی حالم خوب نمیشه دوست ندارم برم دکتر، چیکار کنم به نظرتون 😭😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خانم شرمنده من جواب میدم خیلی حرفها و راهنمایی ها اشتباه شما اگر قرص دیمیترون داری یک دونه استفاده کنید ۵مین حالتون خوب میشه اگر که حالت تهوعتون همراه با سردرد مسمومیت پیدا کردین و باید به پزشک مراجعه کنید

آقا هستم🕵️‍♂️
2738
خانم شرمنده من جواب میدم خیلی حرفها و راهنمایی ها اشتباه شما اگر قرص دیمیترون داری یک دونه استفاده ک ...

قرص ندارم...بابام همش میگه بریم دکتر ولی حوصله ندارم... دارم میمیرم😭

قرص ندارم...بابام همش میگه بریم دکتر ولی حوصله ندارم... دارم میمیرم😭

امیدوارم بهتر بشین 

لطفا هر چیزی و سر هم نریزید توی معدتون 

آب لیمو که خانم گفتن به علت ترشی معده رو اسیدی تر میکنه  

بهترین کار این هست که مواد شیرین فعلا مصرف نکنید و آبلیمو چون مسمومیت و غلیان درون معده بیشتر میشه

یک نوشیدنی سرد بهتره سعی کنید دوغ نسبتا کم نمک به مقدار کم استفاده کنید از پر شدن شکم با آب هم جلوگیری کنید توی جای خنک بنشینید و اگر آدامس تلخ دارید استفاده کنید

آقا هستم🕵️‍♂️
اره خاک تو سرم...از بس احمقم

نه ناراحت نباش تعادل معده ات بهم ریخته.من اینطوری شدم.یه آمپولی هست بزنی سریع تهوعت خوب میشه ولی این حالت یکی دو روز زمان میبره.نگران نباش خوب میشی زود

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
2706