2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بازار دان کردید؟ پیداش نکردم

از گوگل دان کن گلم

با فیللتر شکنم نصبش کن 

ایمیل بزن

بعدش دیگه واسه کار کردنش فیللترشکن نمیخواد 

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.
2728
من از پارسال که هنوز فیللتر نبود نصب دارم عزیزم 

الان من بخوام نصب کنم چیکار باید بکنم ؟ میدونید ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
از گوگل دان کن گلم با فیللتر شکنم نصبش کن  ایمیل بزن بعدش دیگه واسه کار کردنش فیللترشکن نمیخ ...

ایمیل هم ندارم ک نخندی ها😂😂

ما ازتبار بغضیم ،آسودگی روانیست...
الان من بخوام نصب کنم چیکار باید بکنم ؟ میدونید ؟

متاسفانه نه گلم

از گوگل دان کن فیلترشکنتم امتحان کن ببین کار میکنه

اگه کار کرد بعد نصب کن و راش بنداز ببین میشه

متاسفانه نه گلم از گوگل دان کن فیلترشکنتم امتحان کن ببین کار میکنه اگه کار کرد بعد نصب کن و راش بن ...

از گوگل پلی دان میزنم اتفاقا عزیزم 

دختر جاریم میگه من با ۱۲ تا ف یلتر شکن همزمان نصبش کردم 😫

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
فقط ایمیل و پسوورد میخواد چیز دیگه ای نداره🤔

اصلا نصب نمیشه که ایمیل و پسورد بدم بهش 😥

از گوگل پلی دان میزنم اتفاقا عزیزم  دختر جاریم میگه من با ۱۲ تا ف یلتر شکن همزمان نصبش کردم 😫

وا

خالی بسته

گلم یه فیلترر شکن که فعال باشه و بری روی یه فیلتررشکن دیگه که فعالش کنی اون فیلتررشکن قبلی‌ قطع میشه این جدیده که اومدی روش وصل میشه

برو بهش بگو مگه با بچه طرفی 

وا خالی بسته گلم یه فیلترر شکن که فعال باشه و بری روی یه فیلتررشکن دیگه که فعالش کنی اون فیلتررشکن ...

عه اینو من نمی دونستم امتحان نکرده بودم گول خوردم 😶😂

2706