2733
2734

اه اه از این گیر دادنا بدم میادا من الان یه بچه دارم بعد شوهرم هنوزم هروقت میریم بیرون یا مهمونی میگه برگردیم خونه نفت بریزم رو همه مانتوهات 😂😂😂😂 یکی نیس بگه آخه خنگ اینارو باهم میریم میخریم خو همون موقع بگو بده ک نگیریم 😃😂

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
مث شوهر من ک هی میگه موهاتو بده تو😂😂😂ازپشت بکن تو

شوهر من هی میگه یقه ات رو بپوشون ، حالا پوشیده هم باشه باز دو دقیقه یبار میگه

میریم بیرون اعصابم رو خط خطی میکنه 🤬 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من رو یقه حساسه اونم تو خیابون . گیرررر میده هااا ولی من اهمیت نمیدم . بدتر وفتی باهاشم یقه بازتر میپوشم . چون بارها دیدم سرش تو یقه خانوماست بهشم میگم میگه میندازن بیرون که ما ببینیم . منم از رو حرررص میگم منم میندازم بیرون بقیه بببنن 😤

خواستم یچیز مناسب نی نی سایت پیدا کنم 😂😂😂

بله😂😂

لباست کوتاه بود؟؟مشکلش چی بود 

اقاااا خوب توضیح بده دیگه خودت میری تو تاپیکای مردم میگی قشنگ توضیح بدین بعد نوبت خودت میشه ترررر میزنی😐😐😂😂😂😂😂😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2728
شوهر من هی میگه یقه ات رو بپوشون ، حالا پوشیده هم باشه باز دو دقیقه یبار میگه میریم بیرون اعصابم رو ...

😂😂آرع گردنتو بپوشون و...😐😑کسی ب غیر خودش نگا نمیکنه ها

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
شوهر من هی میگه یقه ات رو بپوشون ، حالا پوشیده هم باشه باز دو دقیقه یبار میگه میریم بیرون اعصابم رو ...

شوهرم منم همینطور میگه 

😂😂😂😂😂جالب اینجاست اصلا یقه ام بیرون نیستا

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2738

وای یاد خودم افتادم قبلا شالم تو ماشین میفتاد از سرم همسرم میگفت تینا شال رفت درستش کن بعد ی مدت گفت من دیگه خسته شدم بس ک گفتم هروقت زدم رو فرمون بدون شالت داره میفته 😂یعنی عاشقشم .ی بار تند تند زد رو فرمون گفتم چیه گفت دیگه افتاد این تند زدن یعنی داره کم کم میفته ک تو متوجه نشدی 😂

شوهر من رو یقه حساسه اونم تو خیابون . گیرررر میده هااا ولی من اهمیت نمیدم . بدتر وفتی باهاشم یقه باز ...

این کاررو نکن .اونام اگه یقه شون نندازن بیرون شوهرت چیزی نیس نگاه کنه شمام ننداز  که بقیه مردای متاهل هم‌چیزی نباشع ببینن .

از هردست بدیم از همون دست میگیریم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
شوهر من رو یقه حساسه اونم تو خیابون . گیرررر میده هااا ولی من اهمیت نمیدم . بدتر وفتی باهاشم یقه باز ...

اوه اوه اوه

چشاشو درار 

بعدم بگو من تو خیابون ممه هامو میندازم بیرون مال خودمو نگاه کن عشقم خخخ

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
نههههه بلند بود ک میگف بکش پایین 😒😂😂😂😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706