2726

اه اه از این گیر دادنا بدم میادا من الان یه بچه دارم بعد شوهرم هنوزم هروقت میریم بیرون یا مهمونی میگه برگردیم خونه نفت بریزم رو همه مانتوهات 😂😂😂😂 یکی نیس بگه آخه خنگ اینارو باهم میریم میخریم خو همون موقع بگو بده ک نگیریم 😃😂

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
مث شوهر من ک هی میگه موهاتو بده تو😂😂😂ازپشت بکن تو

شوهر من هی میگه یقه ات رو بپوشون ، حالا پوشیده هم باشه باز دو دقیقه یبار میگه

میریم بیرون اعصابم رو خط خطی میکنه 🤬 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من رو یقه حساسه اونم تو خیابون . گیرررر میده هااا ولی من اهمیت نمیدم . بدتر وفتی باهاشم یقه بازتر میپوشم . چون بارها دیدم سرش تو یقه خانوماست بهشم میگم میگه میندازن بیرون که ما ببینیم . منم از رو حرررص میگم منم میندازم بیرون بقیه بببنن 😤

خواستم یچیز مناسب نی نی سایت پیدا کنم 😂😂😂

بله😂😂

لباست کوتاه بود؟؟مشکلش چی بود 

اقاااا خوب توضیح بده دیگه خودت میری تو تاپیکای مردم میگی قشنگ توضیح بدین بعد نوبت خودت میشه ترررر میزنی😐😐😂😂😂😂😂😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2728
شوهر من هی میگه یقه ات رو بپوشون ، حالا پوشیده هم باشه باز دو دقیقه یبار میگه میریم بیرون اعصابم رو ...

😂😂آرع گردنتو بپوشون و...😐😑کسی ب غیر خودش نگا نمیکنه ها

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
شوهر من هی میگه یقه ات رو بپوشون ، حالا پوشیده هم باشه باز دو دقیقه یبار میگه میریم بیرون اعصابم رو ...

شوهرم منم همینطور میگه 

😂😂😂😂😂جالب اینجاست اصلا یقه ام بیرون نیستا

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

وای یاد خودم افتادم قبلا شالم تو ماشین میفتاد از سرم همسرم میگفت تینا شال رفت درستش کن بعد ی مدت گفت من دیگه خسته شدم بس ک گفتم هروقت زدم رو فرمون بدون شالت داره میفته 😂یعنی عاشقشم .ی بار تند تند زد رو فرمون گفتم چیه گفت دیگه افتاد این تند زدن یعنی داره کم کم میفته ک تو متوجه نشدی 😂

شوهر من رو یقه حساسه اونم تو خیابون . گیرررر میده هااا ولی من اهمیت نمیدم . بدتر وفتی باهاشم یقه باز ...

این کاررو نکن .اونام اگه یقه شون نندازن بیرون شوهرت چیزی نیس نگاه کنه شمام ننداز  که بقیه مردای متاهل هم‌چیزی نباشع ببینن .

از هردست بدیم از همون دست میگیریم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
شوهر من رو یقه حساسه اونم تو خیابون . گیرررر میده هااا ولی من اهمیت نمیدم . بدتر وفتی باهاشم یقه باز ...

اوه اوه اوه

چشاشو درار 

بعدم بگو من تو خیابون ممه هامو میندازم بیرون مال خودمو نگاه کن عشقم خخخ

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
نههههه بلند بود ک میگف بکش پایین 😒😂😂😂😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706