2726
عنوان

خواهش میکنم در مورد کولیک و رفلاکس کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 64 پست
حتما حتما بعد از شیر اروغشو بگیر بچه ها کولیکی دوست دارن در حرکت باشن اگه میتونی واسش گهواره بگیر

گهواره داره اما بخاطر رفلاکسش باید حالت عمودی باشه تو گهواره بالا میاره 

آروغ رو میگیرم 

ان مع العسر یسرا
داروی خاصی نداره. سشوار روشن کن باصداش اروم میشه. یا بزاریدش داخل ماشین ببریدش دور دور تا بخوابه. دا ...

بله ما دخترمو شبا مخصوصا چن ساعت توماشین میبردیم بیرون یکم میخوابید

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر من کولیک داشت چون شیر خودمو میخورد من خودم رعایت میکردم..حبوبات لبنیات سبزیجات و میوه جات اصلا ...

پ چی خوردی.

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
وای سوال منم هست الان بعدپنج ساعت خوابیده پدی لاکت ب دخی منم داده دوروزه اثرنداشته اصن

پدی لاکت دوروزه اثر نمیکنه

ولی بهترین داروس

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2728
من چندبار دخترم اینجوری شد بعد شیر دهی بهش گریپ میکسچر دادم قشنگ اروغشو گرفتم بعد خوابوندمش رو زمین ...

مشکل من اینه دخترم رفلاکس داره و داروهای ضد نفخ چون حاوی عرق نعنا هستنرفلاکسش رو تشدید میکنن 

حالت دوچرخه منظورته عزیزم؟

ان مع العسر یسرا
گهواره داره اما بخاطر رفلاکسش باید حالت عمودی باشه تو گهواره بالا میاره  آروغ رو میگیرم

زیر سرشو تو گهواره بلند تر بزار کلا موقع خواب زیر سرشو بلند بزار

از چهل روزگی به بعد با مشورت دکتر میتونی گریپ میکسچر بدی اونم خوبه

واقعا توماشین بزاریم ساکت میشه؟

اره ماشین در حال حرکت البته، اکثرا سریع میخوابن

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
واقعا توماشین بزاریم ساکت میشه؟

اره... ما چهار ماه هرشب کارمون این بود... واسش یک سشوار اختصاصی هم خریده بودم... این دوتا واقعا جواب میده... و صبر داشته باشین... میگذره این دوران... بچه من حساسیت هم داشت به علاوه کولیک و رفلاکس.... داغون شدم تا بزرگ شد... واسه رفلاکسش دکتر شربت زانتاک داد خیلی موثر بود.... الان فکر کنم پیدا نشه

مشکل من اینه دخترم رفلاکس داره و داروهای ضد نفخ چون حاوی عرق نعنا هستنرفلاکسش رو تشدید میکنن  ...

حالا دوچرخه یا دوتا پاهاشو همزمان از زانو اروم جمع کن تو شکمش دوباره باز کن و تکرار کن کمک میکنه ب دل دردش 

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
زیر سرشو تو گهواره بلند تر بزار کلا موقع خواب زیر سرشو بلند بزار از چهل روزگی به بعد با مشورت دکتر ...

گذاشتم بالا میاره خیلی راه امتحان کردم فقط داخل کریر بالا نمیاره 

اونم باید بعد شیردهی تیم ساعت بغلم باشه بعد بزارم داخل کریر 

گریپ میکچر عرق نعنا داره رفلاکسش رو تشدید میکنه

ان مع العسر یسرا
2706