2733
2734
عنوان

از فکرش بیرون نمیام

| مشاهده متن کامل بحث + 1549 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لباسای مناسب بپوش حتی جلوی محارم وقتی میخوابی یه چیز رو خودت بکش حتی وقتی گرمه چادر بنداز رو خودت کارش قابل توجیه نیست ولی دوره زمونه یطور شده اغلب مریض جنسی شدن باید مراقب خودمون و بچه ها باشیم

2731
لباسای مناسب بپوش حتی جلوی محارم وقتی میخوابی یه چیز رو خودت بکش حتی وقتی گرمه چادر بنداز رو خودت کا ...

بابا بخدا طوری نماز میخونه ادم از نماز خوندن خودش خجالت میکشه

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا
لباسای مناسب بپوش حتی جلوی محارم وقتی میخوابی یه چیز رو خودت بکش حتی وقتی گرمه چادر بنداز رو خودت کا ...

اخه چرا ....

من اصلن ولنگ و واز نبودم نمیندونم چراااا

اگه خانوادم بو ببرن میمیرم از خجالت....

ما ازون خانواده های سنتی بودیم که جلو نامحرمم بدون جوراب نیستیم

2738

عزیزم حق داری یکم زمان میبره ولی کمرنگ میشه ..فقط سعی کن زیاد نبینی اون ادمو

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
 .ببین کامل بگو دیگه چی شد مطمعنی اشتباه نمیکنی تاپیک زدی وهیچی نمیگی ها

از چیش میخای بدونی دقیقا بگو تا بگم

بین خاب و بیدار بودم بعد نماز صبح بخاطر سردرد نتونستم خابم عمیق بشه یهو احساس کردم ی دست روی ... فک کردم مادر شوهرمه فهمیده سردر دارم میخاد بچمو بلند کنه بچم نوزاده یهو دیدم داره فشار نیده گرد نشسم دیدم اون لعنتیه

2706