2733
2734
عنوان

دلمه برگ مو خوشمزست؟🌮🌮🌮🌮

438 بازدید | 59 پست

یه بار یه جایی خوردم اصلا خوشم نیدمد.

الان دلم خولست امتحانش کنم خوشمزست؟ارزش داره وقت بزارم؟😁

یه دستور خیلی خوبم اگه بلدید بدید بی زحمت

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

اوفففففففففففف😋😋😋😋😋😋😋

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای هرکیو خوشم نمیاد فقط برای خودمون ک روش موقع پخت رب انارملس میزنیم ترکیم عالی میشه یاابغوره ام خوبه ب رب انارنمیشه بقبش هرجاخوردم بدم میاد جوردیک

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
2738

واسه خودش کله پاچه ست

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

عالییهههه

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2706