2733
2734
نمیخوابم  اگه هم بخوایم خیالم راحته که کاربرهای مقید به قوانین و مقررات سایت، گزارش میزنن و می ...

من ی تاپیک بزنم نمیبندیش نی نی یار جون؟ چه شبایی نیستت؟ 🤔🙂🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه ک بیداره!!!اتفاقا من دوسش دارم خیلیییی مسئولیت سرش میشه ینی امکان نداره تایمش باشه اینجا نباشه!!!درجا میترکونه!!!واقعا قبلش سایت غیر قابل تحمل بود هرکی هرکار میخواس میکرد شبا!

جالب است ثبت احوال همه چیز را در شناسنامه ام نوشته جز احوالم...
2728
واااااااای متاسف شدم. پیش دبستانیه گلهای بهشتیه اینجا😁

عزیز درک کن گاهی وقتا ادم حالش خوب نیست حوصله شوخی و مسخره بازی نداره

تمومش کن دوس ندارم چیزی بارت کنم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
اره بابا ورژنای جدید اضافه شده قبلا دیگه تهش نی نی یار شماره پنج بود در اینده احتمالا بازم اضافه م ...

اقا من حاضرم به عنوان نی نی یار حدفاصل شام و صبحانه کار کنم براشون چون این تایم معمولا اینجا پلاسم😂

به من رای بدین بچه ها ..... اینجا رو میکنم سانفرانسیسکو براتون ..... به من رای بدین😂😂

2738
نمیخوابم  اگه هم بخوابم خیالم راحته که کاربرهای مقید به قوانین و مقررات سایت، گزارش میزنن و می ...

قربونشششش😍کاش همه مثل تو باشن اصلا.تو نی نی یار کل روز شو

جالب است ثبت احوال همه چیز را در شناسنامه ام نوشته جز احوالم...
عزیز درک کن گاهی وقتا ادم حالش خوب نیست حوصله شوخی و مسخره بازی نداره تمومش کن دوس ندارم چیزی بارت ...

حوصله نداری نیا تو تاپیکه فان من باهت شوخی کردم!

رو ادبت کار کن بارت کنم یعنی چی یعنی من حیوونم؟؟؟؟

2706