2726
عنوان

تورو قران بیایییین بگین چه خاکی ب سرم بریزم

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژلوفن باز کن بریز روش چون حاوی فلفل باعث سر شدگی لثه وعصب دندونت میشه 

اخه برا بارداری مضر نیس؟

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم
2728
خدا وکیلی چرا درک ندارن بعضیا همش توهین همش مسخره کردن بسه دیگه یکم بزرگ شین

عزیزم میدونی سایت همگانیه و افراد با روحیه ی متفاوت و اخلاقای متفاوتن اینجا...خودتو ناراحت نکن عزیز دلم😍

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
نه ضرر داره شوهرم رفته بود واسه من بگیره گفته بود واسه ادم عادیم ضرر داره چ برسه واسه خانم باردار دک ...

استامینوفن خوردم هیچی نکرده

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم
ژل میخک‌ اگه در دسترست هست هم آرومت میکنه هم راحت میخوابی.اگه نه هم به همسرت بگو از داروخانه شبانه ر ...

منم گل میخک و پودر میکردم میریختم رو دندونم اونم خوبه

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
عزیزم میدونی سایت همگانیه و افراد با روحیه ی متفاوت و اخلاقای متفاوتن اینجا...خودتو ناراحت نکن عزیز ...

اخه باید خودتو بزاری به جای استارتر ونظر درستو بدی 😊

‏ینی گیرت بیارم،هی ببوسمت،هی ببوسمت

یک بار هم چندسال پیش روز تعطیل بدجوررررر دندونم درد میکرد سوراخ شده بود و انگاری به عصب رسیده بود هرچی بگین مصرف کردم از ژل و لیدوکایین و مسکن اصلا فایده نداشت دردش توی سرم میکوبیدددد منم میل بافتنی روی گاز داغ کردم هی جلوی آینه زدم توی دندونم..چندبار...آروم گرفت الان چهار پنج سالی هست آروم گرفته😂😂

الهی توکل به تو 
عزیزم ژلوفن بخور...یه دعای هست تو مفاتیح برا دندون درد خوبه مسواک بزن  اب گرم  ونمک

ژلوفن تو بارداری مگه ضرر نداره؟

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2706