2703
2553

کارش یه جای دیگس آخرین روزی که اینجا بود یه پیام تو اینستاش دیدم که همش برای چند ساعتم نصب کرده بود با یه دختره حرف زده بود در مورد شغلش و اسم و سن.. همه رو هم یه جورایی دروغ گفته بود از بازی کوئیز شروع شده بوده ظاهرا بعد اومده بودن اینستا آخرم دختره عکس خواسته بود عکس یکی دیگه رو فرستاده بود بعدم گفته بودم میخوام پاک کنم و بلاک کرده بعدم اینستا رو پاک کرده نمیدونسته باید دیلیت اکانت کنه من متوجه شدم زد زیرش گفت دوستم یه لحظه واسم نصب کرده منم دیدم به درد نمیخوره همون موقع پاک کردم حتما اون اومده به صفحم دسترسی داشته کلیم قسم اینا فک کرده من باورش کردم ولی میدونم دروغ میگه مطمئنم الان نزدیک یک ماه میگذره منتظر بودم بیاد باهاش برم پیش مشاور 

اما الان کارش طولانی شده نمیتونه بیاد تا یک ماه دیگهم نمیتونه بیاد بماند چقد این مدت من تو تنهایی گریه کردمو ریختم تو خودم الان همش اصرار داره من برم اونجا پیشش احتمالا قراره هفته دیگه برم پیشش 

حالا دو سوال دارم اگه رفتم اونجا صحبت کنم در مورد این قضیه و بگم میدونم الکی گفته؟ و اینکه دیگه چیا بهش بگم که تاثیر گذار باشه بلکه سر عقل بیاد و حسابی بترسه واسه از دست دادنم؟ چجوری بگم که داغم نکنه چون از ایناس که سریع میگه خودم میکشم و فلان ازش میترسم دفعه اولشم نبود در حد همین یه بارم تو عقد مشکل داشتیم خواستم جدا بشم کلی گریه کرد و پدرشو دامادشون رو آورد وساطت 

یا اصلا چیزی نگم تا بیاد بریم مشاور؟ 

یه چیزم بگم خودش خیلی تو گوشی من راحته تو واتساپم میره از طرف من وضعیت میذاره وضعیت بقیه رو گاهی نگاه میکنه یه جورایی خیالش حسابی از من راحته قبلا بهش گفته بودم اگه دیدم همچین چیزی تلافی میکنم البته موقعی گفتم که دیگه دیر شده بود الانم من از لجش کلی گروه رفته بودم کلی پیام مزاحم برام اومده که سلام بیاین دوست بشیم فلان ولی جواب ندادم یکی یکی مسدود کردم تا بیاد ببینه منم بخوام میتونم بد بشم نمیدونم کارم درسته یا نه ولی خیلی حرص خوردم خیلی لجم گرفته نمیدونم چیکار کنم آروم بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خوب چرا ازش دوره برید اون شهری که کار میکنه زندگی کنید اصلا نمی تونم هضم کنم زن ومرد از هم دور باشن ...

عزیزم دست من که نبود اینقد وام و قسط گرفته وسر ماه تا الان به طور مثال پولش ته کشیده سه ساله اونجاس نتونست خونه کرایه کنه تا الان که قراره کم کم اثاث ببریم 

ماه پشت ابر نمیمونه 

بنطر من شما باید صبر کنید 

واصلا به این موضوع فکر نکنید 

ی درصد فکر کنید راست میگه 

من فکر میکنم راست میگه 

یا اینکه اگه اینجورم بوده فقط رو کنجکاویبوده 

وبعد متوجه شده  میتونه براش خطر ساز باشه 

پاکش کرده

2714
ماه پشت ابر نمیمونه   بنطر من شما باید صبر کنید   واصلا به این موضوع فکر نکنید ...

آره پشیمون که شده تا یه جایی پیش اومده پیشمون شده چون یکی اینکه دختره گفته عکس بفرست چند بار بهونه آورده یه بار گفته بلد نیستم یه بار گفته تا حالا ببینم چی میشه آخر که اون همینجور به اصرارش ادامه داده عکس یکی دیگه رو فرستاده‌ ولی اشتباه رو از اول خودش کرده که گفته مجردم 

آره پشیمون که شده تا یه جایی پیش اومده پیشمون شده چون یکی اینکه دختره گفته عکس بفرست چند بار بهونه آ ...

ببین چون پاکش کرده 

پس خودش اشتباهشو قبول کرده 

و متوجه شده 

نیازی نیست بگی بهش 

یا اینکه داری خودت و اذییت میکنی 

ادم استباه میکنه 

خوبه که متوجه شه

کلا چجوری بترسونمش واسه دفعه بعدی تکرار نکنه 😭

کارش که اشتباه بوده درست.ولی شماهم زیادبهش گیرنده که فکرکنه چه خبره وحریص بشه.بگوکارت درست نبوده اگه منم اینکارومیکردم قبول میکردی؟

2706