2733
2734
عنوان

بازم دعوام شدباشوهرم😐

1302 بازدید | 41 پست

بازم دعوام شد😐ولی بخدااین بار تقصیرمن نبود شماگفتین اومدخونه براش غذابیار مهربون باش منم اینجوری کردم ولی بهم میگه خانوادم ازتو واسم مهم تره میگه حق بااوناس

بدجور دلم شکست تاامشب فکرمیکردم شوهرمو دارم امشب فهمیدم اونم ندارم خدایا من بجز خودت کسی رو ندارم که خودت کمکم کن من میدونم بدم ولی توکه باهمه خوبی بدیامونبین😔😭

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو عصبانیت یه چی گفته بیخیال مطمئنن شما واسش مهمتری

اخه میدونی خانوادش گفتن ما عروس ج*ده نمیخایم اینم میگه الان فهمیدم اوناراست میگن حق بااوناس خدارو خوش نمیاد اینجوری میکنن بامن😞

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
2728
همه مردا همین حرفا رو میزنن خودتو اذیت نکن

حس بدی دارم دلم میخواد ول کنم برم یه جایی که هیچکس نشناستم 

اخه میدونی خانوادش گفتن ما عروس ج*ده نمیخایم اینم میگه الان فهمیدم اوناراست میگن حق بااوناس خدارو خو ...

مطمئن باش جزای تهمت شونو میبینن بشین نگاه کن بدونه ناراحتی خدا خودش میدونه چجوری تنبیه کنه بنده هاشو. دیدم که میگم گلم❤

اخه میدونی خانوادش گفتن ما عروس ج*ده نمیخایم اینم میگه الان فهمیدم اوناراست میگن حق بااوناس خدارو خو ...

یعنی چی؟؟؟؟دارن بهت تهمت میزنن شوهرتم تاییدشون میکنه؟؟؟

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
2738
مطمئن باش جزای تهمت شونو میبینن بشین نگاه کن بدونه ناراحتی خدا خودش میدونه چجوری تنبیه کنه بنده هاشو ...

واقعا؟یعنی میشه بفهمن من بدنیسم بخدا دوس داشتم قبولم میکردن تا زیرپاشونم جارومیزدم ولی حیف😔

یعنی چی؟؟؟؟دارن بهت تهمت میزنن شوهرتم تاییدشون میکنه؟؟؟

نه این بحث مال قبلنه شوهرم میگه اونا راس میگن الان فهمیدم

خودتو کوچیک نکن هیچوقت. آره میفهمن خدا نشونشون میده گلم.

حالم خراب شد اصن

حال منم خراب شد عزیزم 😭 رو چه حسابی بهت میگن جنده؟

اخه یبار تواتاق خواب نشسته بودم روسری سرم نبود یه مرده غریبه اومد رد شد رفت باپدرشوهرم کارداشت بعداصلامنوندید بخاطر همون گفتن توجنده ای بی بندو باری

شوهرمم دیگه ندارم تاامشب فکرمیکردم دارمش

2706