2726
عنوان

بنظرتون حق بااین کاربره?

222 بازدید | 29 پست

ی خانمی گفته بود ک محبتهای مردا بیشتر واسه نیازشونه کلا زنها رو میخان واسه رفع نیازشون نظر شما چیه?

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

معلومه ک غلطه مگه کل زندگی نیازه اخه شوهر من ی وقت میشه تا یک ماه رابطه نداریم ولی از محبتش کم نمیشه ۹ ماه بارداری نداشتیم بازم همینطور چ ربطی ب نیاز داره محبت مربوط ب قلب ادمه

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

اشتباهه 

اون خانوم بر اساس تجربه ای که داشتن حرف زدن

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

شاید اوایل اشنایی اره

اما بعده گذشت یه مدتی نه همش میشه  علاقه و وابستگی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

نه خیرر

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

امشب باهاش موافقم😂شوهرم سرماخورده دوشبه میگفت جدا بخواب مریض نشی یهوامشب اسرارداشت بیاتوبغلم دلتنگت شدم منم والا گول خوردم رفتم بالا بدبلایی سرمون اومد😜هرچی گفتم ولم کن سرمامیخورم گفت خبری نیست  هیچی دیگه الان دوتاقرص کلداکس خوردم افتادم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

زن و مرد باهم کامل میشن تا حدود زیادی درست گفته همچنین زنها هم برای رفع نیازشون چه جنسی .مالی  عاطفی و....‌ازدواج میکنن

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2706