2726
عنوان

عاشق شدم انگارى☹️☹️😔😔ولى.....

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 111 پست
آفرین فقط خودتو بهش خیلی بی توجه نشون بده، بعد ی جور وانمود کن خریدنش برات آب خوردنه     ...

اره یواش یواش این کارو میکنم بعد میام تاپیک میزنم بهت اطلاع میدم😂، اره لنتی پیانو خیلی گرونه، ای کاش گیتار یاد میداد، چنگ گرون تره واقعا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم شمارشم دارم چون همكلاسى بوديم ولى اخه الان كه درسم تموم شده چ سوالى بپرسم هييييچ بهونه اى ند ...

بگو فلان کتاب یا جزوه رو داری چون میخوام واسه فوق بخونم گم کردم. یا هر چیز دیگه ای که آغاز گفتگو بشه. 

2728
بگو فلان کتاب یا جزوه رو داری چون میخوام واسه فوق بخونم گم کردم. یا هر چیز دیگه ای که آغاز گفتگو بشه ...

اوووه اون اصلا درس نخونه كلاس بود🤣🤣🤣همش خواب بود سركلاس

خيلى تابلوعه ازش جزوه بخوام

ببینید شما وقتی به یک نفر درخواست میکنید و سوال میپرسید مثل با من میای بیرون ؟ یا با من ازدواج می‌کنی ؟ باید همانطور که انتظار دارید طرف مقابل بگه بله باید انتظار این هم داشته باشید که بگه نه و شمارو رد کنه و نباید شما ناراحت بشید، چرا که شما درخواست کردید و سوال پرسیدید و جواب درخواست یا بله هستش یا خیر، پس در نتیجه جایی برای ناراحت شدن هم باقی نمی‌ماند

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
اره یواش یواش این کارو میکنم بعد میام تاپیک میزنم بهت اطلاع میدم😂، اره لنتی پیانو خیلی گرونه، ای کا ...

بگو میخوام چند جلسه بیام ببینم اصلا علاقه و استعداد پیانو دارم یا نه. چند جلسه که رفتی بگو نمی تونم با این ساز ارتباط برقرار کنم.‌ تو اون چند جلسه شاید بیشتر بشناسی یا ببینی چیکار باید بکنی. 

من به عنوان یک پسر اگر یک نفر به من درخواست عاشقانه بده و بگه از فلان روز تا حالا دوستت دارم و فلان. ...

شاید الان این حرفو بزنید ولی این حرکت میشه گذشتن از ی سری هنجار ها که با طرز فکر ماها هر چند روشن فکر ناهنجاری سرکوفت میاره

خدایا گاهی نگاهی😔😘
عزيزم شمارشم دارم چون همكلاسى بوديم ولى اخه الان كه درسم تموم شده چ سوالى بپرسم هييييچ بهونه اى ند ...

به نظرم با یه خط نا اشنا با ایدی برو بهش پیام بده بگو سلام اقای فلانی من شمارو میشناسم وشماهم منو ولی خیلی حرفا هست که نه توانشو داشتم سکوت کنم و تو سینه حبس کنم ونه غرورم اجازه میداد رو دررو صحبت کنم من نه مزاحمم نه هیچ چیزه دیگه من فقط 😯راستش فقط قلبا شمارو دوست دارمو.... بقیه اش حرفایه دلتو بزن 

اره یواش یواش این کارو میکنم بعد میام تاپیک میزنم بهت اطلاع میدم😂، اره لنتی پیانو خیلی گرونه، ای کا ...

منتظر خبرای خوب و تاپیکای گیلیلی هستم ازت

آره چنگو ی سری کشورای خاص تولید میکنن فقط و خیلی گرونه

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
ببینید شما وقتی به یک نفر درخواست میکنید و سوال میپرسید مثل با من میای بیرون ؟ یا با من ازدواج می‌کن ...

اخه ميدونى پسرا اگه خوششون هم بياد از طرف

وقتى دختره پيشنهاد بده،هوا برشون ميداره فكر ميكنن خبريه ميگن نه

البته ببخشيدا😅😅

زيست خوندم

ببین یه چیز بگم؟

اگه اون تو رو برا ازدواج میخاس طی اون روابط معمولی حتی پیگیرت میشد...

مثه یه همکلاسی من که بهش محل نمیدادم، ۳ جلسه پشت هم سر یه ساعت مشخص میومد ازم پاک کن قرمزمو میگرفت...

خیلی خنده دار بود‌....🤣🤣🤣🤣

داشت نخ میداد....ولی من اهلش نیستم....تازه جالب اینجاس که مذهبیم بود....😂😂😂😂

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
بگو میخوام چند جلسه بیام ببینم اصلا علاقه و استعداد پیانو دارم یا نه. چند جلسه که رفتی بگو نمی تونم ...

اینم فکر خوبیه😂، بعد اگه رفتم چند جلسه پیشش و اون هیچ واکنشی نشون نداد که از من خوشش میاد و اینا، من ناراحت میشم و غصه میخورم 😥، یعنی خورد میشم، تحملش سخته اخه😭

2706