2737
2739
دقیقا واقعا زشت بود مخصوصا تو عروسیا خیلی چندشه

من خودم سال اخر دبیرستان که تموم شد مامانم اجازه داد که اصلاح کنم هیچ وقتم ارایش انچناتی نداشتم ولی چون اصلاح کرده و مرتب و تمیز بودم همین الانم عکس های ده سال پیشمو نگاه میکنم به نظرم معقول و خوبم خیلی گناه داشتن واقعا بعضی دخترها با صورت هلی خیلیییی پر مو و سن بالا اجازه اصلاح نداشتن 

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
هرچی بهت نیاد بنظر من خزه امروز یه دختره رو دیدم خدایی قشنگ بود ولی رنگ پوستش یجوری بود که رژ صورت ...

دقیقا مخصوصا اونایی که پوستشون تیرس و رژ صورتی میزنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم سال اخر دبیرستان که تموم شد مامانم اجازه داد که اصلاح کنم هیچ وقتم ارایش انچناتی نداشتم ولی ...

هنوزم یکیو میشناسم چون مجرده پیوند ابروشو برنمیداره۳۰ سالشه

2728
واای جقدر زشت بود  خداروشکر از مد افتادن. چی بودن اینا اخه. فکر میکنین کدوم مدل لباس هایی که ...

حتما همینه این ۳ تا دختر تو زمان خودشون خیلی رو مد بودن مثلا شلوار پاکتی و شال کوتاه و مانتوی تنگ و کوتاه 

این مانتوهای الان که دکمه نداره که از الان خزه هر چی ساده تر باشه ادم بهتره 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
منم ضد آفتاب میزنم و یه رژ خیلی ملایم  واقعا چیزی دیده نمیشه ... منظورت امثال منن آیا؟؟؟😐

😁عزیزم شایدم دیده نشه و خز نباشی ولی خب تنها رژی که بدون آرایش میشه استفاده کرد رژ قرمزه البته از لحاظ اصولیشو مبگم و الا هر کی هر چی دلش بخواد میتونه بزنه خب

نگوووووو من عمرا ترک کنم

😀😀

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2738
ارایشای غیر حرفه ای چیپ و داغون طرف میگه ضد افتاب زدم با رژ لب فقط بعدم حس باکلاسی میکنه از این حجم ...

منظورتومتوجه نشدم.ینی هرکی کم آرایش کنه دِمده است؟

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞