2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چندسال دیگه که عکسای الانمونو ببینیم میگیم وای چقد تیپ و لباسامون خز بوده بنظرم هرچی توی دوره خودش مُد و لاکچریه ولی

منم از موهای خیلی فشن و سیخ که قبلا مد بود خیلییی بدم میومد خداروشکر تقریبا ریشه کن شده دیگه از مملکت 

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...
این شلوارای پسرونه که فاقشون رو زانوشونه و پاچشون کوتاه ،با این تیشرت بلندا ک مثل تونیک زنونه ست خیی ...

😣😣😣

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

با اختلاف زیاااااااد از همه چی

ابرووو پیوووووووووندددددددی😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

ی شلوار داشتم باید با زور پنج شیش نفر پام‌مبکردم و درش میاوردم بغلشم بند داشت 

جین هام بغلاشون سگک داشت بند و زیپ و دکمه ای اینا بود

زرد مد شد لباس زرد پوشیدم😑

ی کیفایی ک اندازه ساک بودن روشونمون مینداختیم

خدایی چی بودیم

کلیپسو نگو داغونم کرده 

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
این شلوارای پسرونه که فاقشون رو زانوشونه و پاچشون کوتاه ،با این تیشرت بلندا ک مثل تونیک زنونه ست خیی ...

فک کنم اون یه استایله ها 🤔 استایل که خز نمیشه تو خودش ترنداشو عوض میکنه . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2706