2737
2734
نه  بابا رژ دیگه  هر چی بزنی صورتی ملایم قشنگه  اتفاقا  من خودم رژ کالباسی  ...

این ترکا چقدر رژاشون خوبه اصلا انگار نزدن  منم از اونا میخوام یجورایی انگار رنگ واقعیه لبشونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم میزدم در حد مرگ ابروهامو میکشیدم مامانم نمیذاشت ابروهامو بردارم خب😁🙄

خخخ منم میزدم چشم و ابرو مو میکشیدم عجب روزگاری داشتیما شوهر میگه قبلا چشمات اونقدر کشیده بود 😂😂😂😂

خدایا میدانم که میبینی...
خخخ منم میزدم چشم و ابرو مو میکشیدم عجب روزگاری داشتیما شوهر میگه قبلا چشمات اونقدر کشیده بود 😂😂😂 ...

وای😁😁😁😁

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

این شلوارای پسرونه که فاقشون رو زانوشونه و پاچشون کوتاه ،با این تیشرت بلندا ک مثل تونیک زنونه ست خییییییییلی خزههه😤😤😤

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
حتما بهتون نمیاد وگرنه چیزی نیست ک مد بشه یا از مد بیوفته.به کسی بیاد خیلی قشنگه

یه طرفه قشنگه منم دوس دارم.ولی خیلی قرینه از وسط جالب نمیشه

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
2738
حتما بهتون نمیاد وگرنه چیزی نیست ک مد بشه یا از مد بیوفته.به کسی بیاد خیلی قشنگه

آره این ربطی به مد نداره کاملا سلیقه ای هستش

من معمولا فرق وسط باز میکنم خیلی بهم میاد

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
این شلوارای پسرونه که فاقشون رو زانوشونه و پاچشون کوتاه ،با این تیشرت بلندا ک مثل تونیک زنونه ست خیی ...

میدونستی یه دخترایی هستن که واس اون مدل پسرا جونشونم میدن؟؟؟؟؟😐😐😐😂😂😂 

وقتی نیکی میکنم،احساس شادمانی دارم.و هنگامی که بدی میکنم،احساس شرمساری...این تمام دین من است
میدونستی یه دخترایی هستن که واس اون مدل پسرا جونشونم میدن؟؟؟؟؟😐😐😐😂😂😂 

واااقعااا؟؟؟؟!!

اصلا نمیتونم بفهممشوووون !! مثلا به اون شخصیت بگی آقامون😑😑

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
این ترکا چقدر رژاشون خوبه اصلا انگار نزدن  منم از اونا میخوام یجورایی انگار رنگ واقعیه لبشونه

ببین رژ گوشتی کالباسی بخر خیلی قشنگه

‏ینی گیرت بیارم،هی ببوسمت،هی ببوسمت
2706