2737
2739

چیکار میکنی اینجوری که دیوونه میشم بیا دلبریتو یکم کمترش کن

دلم عاشقه بیشتر از این نزار عاشقت شم داره میره قلبم بیا باورش کن❤❤❤❤❤❤

‏ینی گیرت بیارم،هی ببوسمت،هی ببوسمت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به عمت بگو به خواهرشوهرش بگه که به دوست پسرش بگه کسی عصاشونمیده دست یه کرم شب تاب

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2731

اولین بار ک باصداش اشناشدم سه چهارسال پیش بود ک عشق سابقم اهنگ حس عمیق روفرستادبرام

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
چیکار میکنی اینجوری که دیوونه میشم بیا دلبریتو یکم کمترش کن  دلم عاشقه بیشتر از این نزار عاشقت ...

عاقا من این آهنگش و فقط دوست ندارم

حالا همه بیاین اینو بنویسین برین😂

اصلا رسالت عصا اینه که بدیش دست کرم شب تاب😒

جداازاین شوخیاخیلی خوبه صداش

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
به عمت بگو به خواهرشوهرش بگه که به دوست پسرش بگه کسی عصاشونمیده دست یه کرم شب تاب

وای وای دمت گرم فردا حتما میگم😂😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
2738
ای جان😂بگیا

چشم حتما میخوای راجب اینکه توپ چهل تیکه بود هم ازش سوال کنه😂😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
والا راست یا دروغ نمیدونم ولی خواهرشوهر عمم میگه شهاب مظفری دوست پسر منه😐😐😐

عمت بهش بگه دوس پسر دوس دخترا ۵۰۰ تا عکس باهم میندازن اونم اگه شهاب باشه

مهمونی میرن و صدتا سوژه 

عکس دونفرتون کو‌پس

2706