2703
2553
عنوان

یا بچت یا مادرت

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جان نصف شبی چرا ذهن منو درگیر میکنی اخهههه

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

الان جون مجردم تصوری از بچه ندارم و قطعا مادرمو انتخاب میکنم ولی اون موقع شاید چون خودم خواستم بچه ام وارد این دنیا شه اونو انتخاب کنم اه چ سوال چالشی پرسیدی اصن قادر به انتخاب نیستم قربون مامانم بشم  من که انقد عاشقشم 😘😍

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2720

بچه ام    و می دونم که اگه مادرم هم بود اونم منو انتخاب می کرد و درکم می کرد!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2714
موهام سیخ سیخ شدن اصلا نمیتونم به این فک کنم

خودمم همین حال و داشتم درجا هم دلم واسه مامانم تنگ شد

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

منم بچم ...به نظرم این قانون طبیعت ...مامانم همیشه بهممون میگفتن اونقدری که مادر بوشو دوست داره بچه نه .خودشم می‌گفت که مارو بیشتر از مادرش دوست داره

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
منم بچم ...به نظرم این قانون طبیعت ...مامانم همیشه بهممون میگفتن اونقدری که مادر بوشو دوست داره بچه ...

اره واقعا همینطوره 

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2706