1464
1411

مباركت باشه عزيزم

یک عمر برای دوست داشتنت ...مدت کوتاهی‌ست مگر آدم چند سال عمر می‌کند؟و تازه ممکن است ...نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده‌ای...همین طور دوست داشتنی مخاطبِ هرچه شاعر!دلبرِ هرچه عاشق! کسی نتوانسته تو را ...جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من!قول می دهم ..تمام عمرم را خوبِ خوب ...دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم ...زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1475

چائو لیدی

فقط 37 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسم یه صلوات بفرستی😢عاشق تو بودنمردانه ترین قولیست که با تمام زنانگی ام به خودم داده ام💏تیکر تولد دو سالگی پرنسس کوچولوی من👸
1447
1474
نمیزدم پوستم خوبه ولی میخوام یکی‌بخرم برای روز مبادا همیشه هم برا عروسی و اینا میرم آرایشگاه حالا من ...

اگه پوستت خوبه موس بخر بافتش مخملیه طبیعی ترم هست 

من پوستم خیلی سفیده از موس اسنس شماره ۰۹ استفاده میکنم

من ضد افتاب ميزنم لانسون

مينويسم برات مينويسم براي تويي كه هرلحظه منتظر سبز شدن وجودت درون وجودم هستم مينويسم براي تويي كه شدي تنها حسرت زندگيم مينويسم تا شايد روزي با ياداوريشون به خودم بفهمونم چقدر براي داشتنت تلاش كردم نه تلاش الكي ها تلاش دردناك. كاش ميشد دوته دونه تعداد اشك هارو شمرد تا ببينم در طور ماه و سال چند قطره اشك بخاطر نداشتنت از چشمم جاري ميشه كاش ميشد تو قلب باباييت بودمو ميفميدم اونم چقدر منتظرته... اگر بدوني چجوري داره پا به پاي من تلاش ميكنه.ماماني جونم ميشه تو به خدا بگي كه هرچي زودتر بذارتت تو دلم ميشه تو ازش بخواي؟ شايد دلش به حال تو رحم اومد😭خستم ماماني اونقدري خستم كه دلم نميخواد با كسي حرف بزنم و جايي برم اونقدري خستم كه دلم شكسته اونقدري حالم خرابه ... بيا عشق مادر بيا نفس مادر بيا عمر مادر جوونيمو گذاشتم براي بدست اوردنت قربونت برم اين رسمش نيستا. دوستان برام خيلي دعا كنيد😔
1331