2733
2734
عنوان

تهمت خواهرشوهرم به من

| مشاهده متن کامل بحث + 2967 بازدید | 125 پست

بابا خواهر شوهری که بهش تهمت زده طلاق گرفته با مادرش زندگی میکنه پا میشن دوتایی میرن خونه خواهرشوهر دیگش برگشتنی اونی که طلاق گرفته الکی به اسی گفته مرد رو پشت بومتون بوده و....اونم وقتی شوهر اسی خونه بوده

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرشوهر منم ب شدت اذیتم میکنه

وقتی میخوام خرید کنم بهم میگه تو نباید خرید کنی

مدام از شوهرم پول میخواد با اینکه شوهر داره وضعشونم خوبه 

ولی چشم ب پول ما داره

😔 چند ماهی هست که باهم قهریم و‌رابطه نداریم بخاطر اینکه پشت سرم حرف زده وقتی بهش گفتم چرا ب غربیه ها حرف زدی اول انکار کرد و‌ بعد فحشم داد😭 مادرشوهرمم مدام میگه باید گذشت داشته باشی بجای اینکه یاد دخترش احترام گذاشتن و حسادت نکردن بده از من انتظار داره مثه همیشه ببخشمش 😔

2731
پدرشوهرم اومدبالاخونمون پشت بوممون رودید گفتم اصلااقاجون ازاینجابه کجاراه داره چرااین خرف روزده بعدب ...

تو از اول نباید حساس میشدی... 

به خودت ربطش میدادی

نباید اصرار میکردی ک دارن دروغ میگن ....

باید..میگفتی اااااا..واقعا؟؟؟؟؟ یعنی کی بوده؟؟؟؟؟

وای دزده؟؟؟؟

چطوری رفته تا پشت بووووم؟؟؟؟؟

نه ک پاشی با پدر شوهر خراب و نادونت راه بیوفتی بری ک بهش ثابت کنی کسی نبوده

2738
بابا خواهر شوهری که بهش تهمت زده طلاق گرفته با مادرش زندگی میکنه پا میشن دوتایی میرن خونه خواهرشوهر ...

آها الان فهميدم استارتر ميگفتي آره اتفاقا مرده اومده بود دنبال تو( خواهرشوهرت) ميگشت من گفتم رفته بيرون برو بالا آماده شو تا خواهرشوهرمم برسه🤪( نگياااااا شوخي بود)

2706