2726

هرچی میشه میاد میگه ی زنگ بزن...منم یکی دوبار زدم...تاپیک قبلیام گفتم دعوام شده چنبار باهاش ..اخرین باریکیدوروز پیش ی بحث کوچیکی پیشاومده...حالا امشب اومده میگه  اونم منظوری نداشته من دوس داذم همه خوش باشین تو ی زنگی بزن بهش...بعد میگه خارشوهرم گفته چرا من اش دندونی فرستادم ی تبریک نگفت برا دندون بچم😐

منم گفتم اون ب برادذ من ک عقد کرد تبربک نگفت حالا دندون مهمتره یا عقد😆خداروشکر شوهرم بودش اونم تأیید کرد حرفمو گفت اره تبریک نگفته...بعد مادرشوهرم گفت تچباید بمن میگفتی من بهش میگفتم گفتم برامن اصلا مهم نیس فقط گفتم ک یوقت اینجور چیزپیش اومد منم اینو بگم بهتون خخخخ...بعد داشتم میرفتم دست ب اب  بشوهرم اشاره کردم گفتم بگو تموم کنه بحثوـــاومدم بیرون تموم کردش چرتوپرتاشو بعد ولی باز گفتش حالاباز زنگ بزن دیگه جواب دادم گفتم من زنگ نمیزنم همیشه من میزنم یبارم اون بزنه شوهرم گفتش اره مامان نمیخواد رو در رو بهترهـــ

ینیننش مارو میخواد اشتی بده اه اه

حالم بهم میخوره ازخارشوهرعقده ایم 

خدایا شکرت😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خنده دارترین جمله ای که کسی میتونه بکه اینه که:

فلانی منظوری نداشته،

فلانی چبزی تو دلش نیست!

واااای انقد بدم میاد.

اخه حرفشو بزنه طرف دل ادمو بشکونه بعد بگه نه بابااااا چیزی تو دلم نبود😐

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍

در اینکه باید تبریک میگفت و لزومی نداره هی شما زنگ بزنی شکی نیست

ولی بنظر من از چیزی دلخورین به طرف بگین چون وقتی شمام با یه کاری دقیقا همون رفتار و متقابل انجام بدی، هم طرف ممکنه ندونه ماجرا از کجا اب میخوره و قضیه گنده تر میشه

هم اینکه شما هم همون خطارو کردین بعلاوه لجبازیش

زنگ نزن، ولی منبعد یا روراست حرف بزن یا بگذر🌹

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
چه مادر شوهر خوبی داری که واسطه آشتی شده من که هر کی اطرافم بوده بین قهر دو نفر فقط آتیش بیار معرکه ...

نبابا چ خوبی خیلی فتنه ها انداخته..ـحالا گیر داده ب اشتی ما اخه من بد میرینم ب دخترشاصلا ادم حسابش نمیکنم دیگه

خدایا شکرت😍
خنده دارترین جمله ای که کسی میتونه بکه اینه که: فلانی منظوری نداشته، فلانی چبزی تو دلش نیست! وااا ...

اره بخدا همیشه اینجورین فوشم بدن میگن چیزی تو دلمون نیس حال یهم زنا...مادرشوعرم بعد ی ماه اومده خونمون بخدا خیلی احترام گذاشتم باهاش حرف زدم خندیدم باز بهتر از دخترشه دخترش خیلی عقده ایه خاک بر سر

خدایا شکرت😍
در اینکه باید تبریک میگفت و لزومی نداره هی شما زنگ بزنی شکی نیست ولی بنظر من از چیزی دلخورین به طرف ...

برا ما دیگه خیلی اوضامون خراب شده جوری ک تابلو ازهم بدمون میاد😂 اخه میدونی همیشه خرفشونو جلو میندازن حتی ب رنگ موشون نگیم مبارکه ناراحت میشن 

خدایا شکرت😍
برا ما دیگه خیلی اوضامون خراب شده جوری ک تابلو ازهم بدمون میاد😂 اخه میدونی همیشه خرفشونو جلو مینداز ...

اره میفهمم😁😘

ولی کلا همیشه از اول اینقدر شدید نیست یه قدم اون بعد تو دو قدم اون سه قدم تو،،میدونی چی میگم؟ اون اولش مهمه

که متاسفانه دیگه تموم شده الان تو مرحله لجو دلخوری این

پس یا یبار برا همیشه با خودش حرف بزن رودر رو نه تکست و تلفن یا کلا بیخیال، زنگم نزنیا😁

اره میفهمم😁😘 ولی کلا همیشه از اول اینقدر شدید نیست یه قدم اون بعد تو دو قدم اون سه قدم تو،،میدونی ...

اره میفهمم عزیزم...منم جلوشون کم نیاوردم اوایل خیلی کم میاوردم گریه میکردم دق میکردم...یمدته جوابشونو میدم الیته اونا پروتر ازین حرفان....ولی میدونی من نمیتونم حرف بزنم ک یهو صدام میره بالا قاطی میکنم😂😂 خواهرعفریتش با ارامش میونه همرو بهم میزنه کصافط😂😂

خدایا شکرت😍
اره میفهمم عزیزم...منم جلوشون کم نیاوردم اوایل خیلی کم میاوردم گریه میکردم دق میکردم...یمدته جوابشون ...

آرامش خودتو حفظ کن خواهر نصف شبی😁😁😁

یه مدت دوری کنی دیگه بیخیال میشن

خخخخ بخدا نمیدونی ک هرشب تو خیالم شکنجشون میدم  چ روشای خفنی هم دارم اووووف😆

به فکر نی نی باش و بیخیال

ارزش ناراحتیتو نداره

2706