1464
1459
عنوان

همه جوره میخوامت :)

340 بازدید | 26 پست

اونی که میخوادت شیطان هم که باشی ازت یه فرشته میسازه که نتونه ولت کنه اونی که نمیخوادت،فرشته هم که باشی ازت یه شیطان میسازه که بتونه ولت کنه💔

عشق واقعی آنست که لایقش نباشی 👌🏻

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473

ك اين طور

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

بسيار زيبا🌹

یک عمر برای دوست داشتنت ...مدت کوتاهی‌ست مگر آدم چند سال عمر می‌کند؟و تازه ممکن است ...نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده‌ای...همین طور دوست داشتنی مخاطبِ هرچه شاعر!دلبرِ هرچه عاشق! کسی نتوانسته تو را ...جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من!قول می دهم ..تمام عمرم را خوبِ خوب ...دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم ...زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...

ولي بعضيام خودشونو شيطان ميكنن و تورو فرشته مثلا ميگن تو خيلي خوبيااااااا من لياقتتو ندارم😄😄

یک عمر برای دوست داشتنت ...مدت کوتاهی‌ست مگر آدم چند سال عمر می‌کند؟و تازه ممکن است ...نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده‌ای...همین طور دوست داشتنی مخاطبِ هرچه شاعر!دلبرِ هرچه عاشق! کسی نتوانسته تو را ...جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من!قول می دهم ..تمام عمرم را خوبِ خوب ...دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم ...زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...
1449
ولي بعضيام خودشونو شيطان ميكنن و تورو فرشته مثلا ميگن تو خيلي خوبيااااااا من لياقتتو ندارم😄😄

لایک ب جمااالت

از طرف بهتر گیر آوردن روشون نمیشه بگن خخخ

آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند😊❤
1476

دوتا 2 یک بازی در سبک استراتژیک هستش که معمولا بین استریمرا خیلی محبوبه در کنارش لیگ او لجندز هم محبوبیت بالایی داره 

با آواز ساز مستی کن و اگر کسی از مستی شما را منع کرد، در جواب بگو از آنجا که خداوند غفار است، باده می‌نوشم. حافظ شیرازی
دوتا 2 یک بازی در سبک استراتژیک هستش که معمولا بین استریمرا خیلی محبوبه در کنارش لیگ او لجندز هم محب ...

میدونم خودم ۱۱ ساله بازی میکنم خواستم بدونم شما هم هستی توش یا ن

من متاسفانه PC gamer نیستم و کنسول گیمر هستم و بازی دوتا 2 برای پلی استیشن و اکس باکس ریلیز نشده

با آواز ساز مستی کن و اگر کسی از مستی شما را منع کرد، در جواب بگو از آنجا که خداوند غفار است، باده می‌نوشم. حافظ شیرازی
1450