2733
2734
عنوان

خانما واقعا علت اینکه قندشکن این تبلیغهارو میاره چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 23 پست
مرسی بچه ها.آروم شدم یکم

یکم اروم شدی😐😐😐کلا اروم شو به اون بیچاره هم گیر نده دوستتت اطلاعاتش کمه الکی یه حرفی زده 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
دوستت زر زده با عرص معذرت اصلا ربطی نداره تو کجا میری با فیلتررشکن اون تبلیغات واسه همه ی فیلترشکنای ...

مرسی گلم

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی از تبلیغات بر اساس کوکی کاربر هست ..مثلا ۴ تا تبلیغ بهت نشون میده ..خودکار .لباس ..فیلم ..مانتو ....اگر یکبار روی تبلیغ مانتو کلیک کنی از این به بعد تبلیغ مانتو رو بیشتر نشون میده مثلا از ۴ تا تبلیغ سه تاش میشه مانتو و یه دونش یه چیز دیگه ...علاقه کاربر رو دنبال میکنه تا منجر به کلیک و فروش بشه

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
یکم اروم شدی😐😐😐کلا اروم شو به اون بیچاره هم گیر نده دوستتت اطلاعاتش کمه الکی یه حرفی زده 

😂نه نمیگم بهش چیزی.

2731
فکر نکنم دلیلش این باشه ولی فکر هم‌ نکنم مردا کنجکاوی نکنن

اره اونو که میدونم.هیچوقت گوشیشو نگشتم بخاطر اینچیزا  گیر هم نمیدم بهش، ولی دوس ندارم ببینه مثل همه.

بعضی از تبلیغات بر اساس کوکی کاربر هست ..مثلا ۴ تا تبلیغ بهت نشون میده ..خودکار .لباس ..فیلم ..مانتو ...

برا من بیشتر یعنی نوددرصد اسنپ و تپسی میاره درحالی که اصلا تا حالا نه نصب کردم نه سرچ.

همون فی ل تر شکن .سایت نمیذاره اسمشو بنویسیم

آها😂😂😂 الهی چه باحال گفتی

تبلیغاته،نگران نباش خودش میاد، برا منم رو گوشیم یهو ظاهر میشد یه مدت، اعصاب خورد کنی

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

استپ و تپسی مشکلی نداره .اگر گاهی تبلیغ بد بهت نشون میده اصلا روش کلیک نکن که دیگه ولت نمی کنه و به مرور بیشتر میشه مگر اینکه کوکی گوشی رو پاک کنی ...کلا تو اینترنت هر جا که میری کاملا ثبت میشه و بعضی از تبلیغات ازش سوء استفاده میکنن...کلا مهم نیست حساس نشو

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
2738
استپ و تپسی مشکلی نداره .اگر گاهی تبلیغ بد بهت نشون میده اصلا روش کلیک نکن که دیگه ولت نمی کنه و به ...

مرسی عزیزم بابت اطلاعاتی که دادی😍😍😍