2703
2553

منظورم تبلیغهای ناجوره.من که تو اینجور سایتا نمیرم .جلو بابام هم آورده یکی دوبار خجالت کشیدم .الان براش تاپیک زدم ینفرگفت بهم رفتی تو این سایتا.برا شوهرم خیلی بیشتر میاره الان شک به دلم افتاد که شوهرم میره تو این سایتا.اه اعصابم خرد شد

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه.کلا هی میان

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2720

نه ربطی نداره برا منم میاد همش😒

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ربطی نداره که بری تو این سایتا یا نه!

اون برنامه ی فیلترشکن‌ یا هربرنامه ای که تبلیغ داره پول میگیره تبلیغ سایت یا برنامه های دیگه رو میکنه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

دوستت زر زده با عرص معذرت اصلا ربطی نداره تو کجا میری با فیلتررشکن اون تبلیغات واسه همه ی فیلترشکنای مفتی هست ما که پول نمیدیم بابت فیلترشکنن خودشون پول درنیارن با استفاده از این تبلیغات 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

این تبلیغات بر اساس آی پی هست ..وقتی با فیل تر شکن میرید تو اینترنت آی پی شما از ایران تغییر میکنه به مثلا امریکا و بعضی سایت ها که برای خارجی ها تبلیغ ناجور نشون میدن برای شما هم نشون میده 

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
2714
نه.کلا هی میان

بخدا نصف شبی سردرد گرفتم.تا حالا به گوشی شوهرم دست نزدم نمیخام برم بگردم ببینم دیده یا نه

تبلیغه دیگه. مخصوصا وقتی اون برنامه رایگانه. از طریق این تبلیغات درامد داره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
این تبلیغات بر اساس آی پی هست ..وقتی با فیل تر شکن میرید تو اینترنت آی پی شما از ایران تغییر میکنه ب ...

آهان متوجه شدم مرسی💜

2706